2703
2553
عنوان

کیک هما_ پز 😍😍😍+عکس 😀😀😀😀🍞🍞

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به به دلم خواست

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2714
دستور عملش رو بگو عزیزم

۸ 
مواد اصلی
آرد۲ لیوانتخم مرغ۴ عددشکر۱ لیوانپودر کاکائو۳ قاشق غذا خوریبیکینگ پودر۱ قاشق غذا خوریوانیل‏۲ قاشق چای خوریشیر۱ لیوانروغن۳/۴ لیوان
مواد لازم برای سس :
شیر۱ لیوانروغن۱/۲ لیوانشکر۳/۴ لیوانپودر کاکائو۴ قاشق غذا خوری
کلمات کلیدی
درجه سختی
زمان تهیه ۲۰
دقیقه
زمان پخت ۴۵
دقیقه
۱
ابتداتخم مرغ وشکرووانیل راباهمزن به مدت ۱۰دقیقه خوب میزنیم تاکرم رنگ بشه بعدشیروروغن رااضافه میکنیم ودرحدمخلوط شدن هم میزنیم بعدهمزن راخاموش کرده .
۲
آردوبیکینگ پودروپودرکاکائورا‌که سه بارالک کردیم درسه مرحله به مواداضافه میکنیم وبایک کفگیرچوبی یاپلاستیکی موادرامخلوط میکنیم تاگلوله ای ازآردداخل موادنباشه موادرابه یک سمت هم بزنید.
۳
بعدارمخلوط شدن موادراداخل قالب موردنظرکه کاغذروغنی یاروغن جداکننده زدیم میریزیم وتوی فرکه ازقبل گرم کردیم به مدت ۴۵دقیقه بادمای ۱۸۰درجه میپزیم البته چون دمای فرهاباهم فرق میکنه بعداز۳۰دقیقه تست کنیداگه تسترتمیزبیرون اومدپخته وگرنه نیازبه زمان بیشتری دارد.
۴
طرزتهیه ی سس شکلاتی کیک: تمام موادی که برای سس داشتیم راباهم مخلوط میکنیم وروی حرارت گذاشته تابه جوش بیادبعدازبه جوش اومدن حرارت راکم کرده ومیذاریم به مدت نیم ساعت سس روی حرارت کم باشه تا نسبتا غلیظ بشه بعدازنیم ساعت حرارت راخاموش کرده.
۵
وقتی کیک پخته شدمیتونیداون رابرش بدید و بلافاصله سس راروی کیک بریزیدتا به خوردکیک برود یا روی سطح کیک فقط سس بریزید این سلیقه ای هست .

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
گلم نوش جونتون  ولی منم میخوااااام😭😭 باور کن فردا درست میکنم

میخوای آدرس بدی برات بفرستم شرمنه😘😘😝

مرسییی 💓

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
2706