2726

شوهر من از اول که عقد کردیم جای خوشحالی همش میگفت آدم زن گرفتن نبودم در صورتی که خودش میخواست تو عقد نذاشت جدا شم میگفت دوست دارم تو عصبانیت یه حرفی زدم ..... الان که چند ساله داره میگذره باز رفتاراش اوکی نیست ولی اصلا راضی به طلاق نیست با خانوادم خوبه به خودم گاهی محبت میکنه ولی تا خلاف میلش برخورد کنم خیلی بد میشه،هیچ وقت به فکر خوشحال کردنم نیست ولی من خیلی دوست دارم راضیش کنم یه کاری کنم به چشمش بیاد مثلا دیروز از صبح از تهران رفتم کرج یکسری وسیله بود که باید میبردم کرج که سنگینم بودن ولی قابل حمل بود دلم نیومد آخر هفته تو خونس بخواد صرف این کار بشه اول فهمید این کارو کردم تلفنی گفت ممنون اذیت میشی بعد عصرش که رسیدم خونه بعد از ۹ ساعت رسیدم خونه گفتم دستم خیلی درد میکنه شام بگیر داری میای گفت خودت بگیر گفتم من تازه رسیدم قطع کرد بعد اس داد که ر...یدم به شانسم که تو گیرم افتادی میگم خستم حال ندارم تو اصلا بیخود کردی رفتی تا کرج که الان حال نداشته باشی.حالا از خداش بود ولی سر یه خواسته ی من اینطوری رفتار کرد خیلی دلم گرفته تا میگم نه یا مخالفت میکنم خیلی بد برخورد میکنه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر منم همينطوره

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2728

دیگه همه ادما عیبی دارن قرار نیست شوهر بی نقصی داشته باشی

اون حرفاشم به یه ورت بگیر دروغ میگه اگر زن نمیخواست جلو نمی اومد مجبورش که نکردی

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
منم خیلی ازش بدم اومده

شوهر من کفر میکنه بخاطر اینکه بهم رسیدیم میگم خب طلاق بده میگه دیگه فایده نداره بعد یه ساعت همه چی یادش میره 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

شوهرمنم میگه اگر زن نمیگرفتم الان انگلیس بودم گعفتم ک خواستگاریت نیومدم که خودت پدرمونو دراوردی تا جواب مثبت گرفتی. آخه گوزو تو که هیچی نداشتی بخدا هیچی نداشت دوسال بامادرش زندگی کردم تا با بدبختی خونه خریدیم

دیگه ازین سرویس ها نده اگه میموندی خونه غذا میپختی اونمکار خودشو میکرد الان مسئله ای برای ناراحتی وجود نداشت وقتی به جشمش نمیاد یک قدمم براش برندار منم اوایل مثه حمال کار میکردم حتی اثاث کشی که کردیم خودم کل خونه رو چیدم وقتی اومد خونه باورش نمشد حتی تابلوهارو هم زده بودم ولی اونجوری که شایسته زحمات من باشه تشکر نکرد منم با خودم عهد کردم هرکس کار خودشو بکنه الان روزای تعطیل ازش میخوام تمام خریدا رو بکنه که دیگه چشم انتظار تشکره در خور و شاسته نباشم بهمم فشار نیومده تازه

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

فکر میکنه نقطه ضعفته😤

عکس العمل نشون نده..

تازه وقتایی ک خوشحاله و تو حال خودشه و سر صحبتش شد بگو وای تو خیلی خوبی مثلا حواست هست مواد خوراکی تو خونه تموم نشه این یعنی واست مهم هستم و یا تو حواست هست من خیلی خسته نشم خیلی دوست دارم این اخلاقاتو😟

شوهر من کفر میکنه بخاطر اینکه بهم رسیدیم میگم خب طلاق بده میگه دیگه فایده نداره بعد یه ساعت همه چی ی ...

شوهر منم همینطور بعد که میرم خونه ی مامانم حالش بد میشه اونسری میگفت دو سه روز نبودی صبا با حال بد بیدار میشدم

2706