2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوار قایق شدیم رفته بودیم شمال اونجا شوهر خواهر شوهرم چنان بغلش کرده بود از زنش مواظب بود همه اش حداسش،به زنش بود شوهر منم انگار کمد هس تو دلم گفتم خدایا شکرت شاید من لیاقتشو نداشتم

زندگیتو بکن بی تفاوت شو‌ همسر منم همینه بی خیال شدم

نمیتونم بشم خیلی دلم میشکنه بخدا نه اندامم نه قیافه ام هیچ ایرادی نداره موندم چرا این اینجوریه 

من خیلی دوستش دارم و ابزاره علاقه میکردم بهش دیگه تصمیم گرفتم نکنم بره گمشه خیلی خشکه 

2728
خسته شدم بابا همه اش ازم ایراد میگیره بخدا من خیلییییی بهتر از شوهرممم حتی از مادر و خواهرهاشم بهترم ...

من شوهرم ایراد ظاهری نمیگیره  اخلاقی چرا

من  اصن به چیزای رمانتیک علاقه ندارم  گل و گلدونو پیاده روی دونفره و سر زایمان همسر بیاد و سوپرایزو   عکس عاشقونه توی اینستا و حرفای عاشقونه  جلو مردم بزنیم همو صدا کنیم عزیزم جلو کسی اصن خوشم نمیاد

اون تعطیلات رفته بودیم مسافرت خواهر شوهرم دست به دست با شوهرش میچرخید بخدا با حسرت نگاه میکردم میگفت ...

اره شوهرای خواهرشوهرای منم خیلی خوبن همش حسرتشونو میخورم یکیشون میگف رفتیم بازار کفش مانتو تابستونی خریدم اینقدرحسرتشو خوردم میگم خوشبحالش دلم لک زده ی بار بگه بیاباهم بریم ی لباس توخونه ای بگیر هیچ و هیچ

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
ارزو دارم برام‌گل بخره حتی گلی باشخ از پارک بکنه بیاره به من بده حتی یه برگ هم بده راضیم ولی هیچ وقت ...

بقران منم دلم لک زده تاحالاهیچی هیچی

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
اره شوهرای خواهرشوهرای منم خیلی خوبن همش حسرتشونو میخورم یکیشون میگف رفتیم بازار کفش مانتو تابستونی ...

نه شوهر من میاد باهم بریم خرید ولی خب دوست دارم دستمو بگیره انگار دکور هس هیچی به هیچی 

اخه خواهر شوهر من با اون شکمه چهار طبقه اش والا موندم شوهرش چطور چیزی نمیگه من بخدا مثله خواهرهاش بودم حتنا طلاقم میداد

تو اینستا به استوری های دوستام نگاه میکنم همه لش سواپرایز و گل و کیک و تگ کردنو حرفهای عاشقانه واقعا ناراحت میشم واقعا از تح دلم ناراحتم

مادر شوهرمم پوسته دستهاشو بدنشو نگاه کنی بالا میاری بخدا  پدر شوهرم ولی دوستش داره

2706