1147
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

خسته شدم بابا همه اش ازم ایراد میگیره بخدا من خیلییییی بهتر از شوهرممم حتی از مادر و خواهرهاشم بهترم کاشمیتونستم عکس بدم چون که اینجا نینی سایت خواهر شوهرم هس نمیتونن بزارم 

خودش قیافه اش بد نیس ولی خیلی خوبم نیس یه مرده نرماله بیشور همه اش ازم ایراد میگیده

من میخام مامان بشم دوباره☹
1350
من الان داشتم فکرمیکردم ک ی ساندایچی تاحالا باهم نرفتیم 

ما هم نرفتیم قدم زدن آخرین بار که گل خرید دوست بودیم به اصرار خودم

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
1307

ایرادمیگیره ولی هدیه میگیره 

درسرزمین من هرچه راکه نمیفهمندمسخره میکنند.                        Amor mio ارش         te amo ارش.              یه ابانی عاشق.             پروفایلمم عکس خودم نیست           

یه خواهر بی لیاقته چاق داره شکمش چهار طیقه اس یه کارم نمیکنه همه اش تو مسافرت دراز کشید نمیدونید شوهرش چقدر نازشو میکشید شوهرش از خواهر شوهرم خیلی سرتره

1226

سوار قایق شدیم رفته بودیم شمال اونجا شوهر خواهر شوهرم چنان بغلش کرده بود از زنش مواظب بود همه اش حداسش،به زنش بود شوهر منم انگار کمد هس تو دلم گفتم خدایا شکرت شاید من لیاقتشو نداشتم

زندگیتو بکن بی تفاوت شو‌ همسر منم همینه بی خیال شدم

نمیتونم بشم خیلی دلم میشکنه بخدا نه اندامم نه قیافه ام هیچ ایرادی نداره موندم چرا این اینجوریه 

من خیلی دوستش دارم و ابزاره علاقه میکردم بهش دیگه تصمیم گرفتم نکنم بره گمشه خیلی خشکه 

1335