1421
1389

سلام دوستان دخترم ۱۵تیر قراره به دنیا بیاد الان تو یخچال یک سیب قرمز پیدا کردم از قبل مونده

به نظرتون الان دیگه فایده ای داره سوره یوسف رو به این سیب بخونم؟؟

چون شنیدم تو ماه هستم باید خونده بشه

خدایا شکرت بخاطر دختر کوچولوی نازم

از اولشم فایده ای نداشته تره به تخمش میره حسنی به باباش  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

نه عزیزم هر ماهی هر موقعی دلت خواست بخون..کار خدا شب و روز نداره..هر سوره ای خواستی بخون..حتی به سیبم فوت نکردی دستتو بزار رو شکمت بخون..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1401

من سوره ی یوسف رو خوندم به سیب وخوردم و پسرم زیبا شد ولی بادم نیست توچه ماهی میخوردم اخه این حرف مال سال ۸۸و۸۹هست که بارداربودم

بخونید ضررنداره ثوابه اثرهم داره چون آیات خداست پیشاپیش قدم نورسیده مبارک

قرآن خوندن در هر صورتی موثره

بخون ضرر نداره

ان شالله قدمش مبارک باشه و به سلامتی بدنیا بیاد

‏شما را نمی‌دانم...اما من دلـم روشـن است☺به اتفاق‌های خـوبِ در راه مانده🌱به تمام روزهای شیرین نیامده🌻به لبخندی 😊😍که یک روز بر دلمان می‌نشیند💚
1376
فکر کنم تو خوندیو نتیجه نگرفتی😂

من نخوندم بچمم شکل خودمه نه انجیلینا جولی

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
1418
بابا اینا خرافاتن ی چیزی هست ب اسم ژنتیک  دیگ یا ب شما و فک و فامیلتون میره یا ب شوهرتون و فک ...

عزیزم خرافات نیست

زیبایی معنیش این نیست که به شخص خاصی بره

شاید اون بچه ویژگی های ظاهری خوب از دو طرف رو در کنارهم جمع کنه و زیباتر بشه

خدایا شکرت بخاطر دختر کوچولوی نازم
1331