2733
2734

نگران نباش با اولین پریودی دفع میشه،،،دارو گیاهی هم استفاده کن 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره ،،،دفع اول ۱۸میلی بود بعداز دوهفته۱۱میلیمتر،،،ودر اخر خداروشکر دفع شد 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

مترژن و داكسي سايكلين مصرف كن با پريودي بعدي دفع ميشه

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738
مطمئنین عفونت نکنه رحمم شما هم مثل من بودین؟

با پزشکت مشورت کن.من ک عفونت نکردم.

بومادران بگ‌یر بجوشون البته مزه زهر میده بسکه تلخه نبات بنداز و دماغت رو بگیر و برو بالا با دماغ گرفته ی چیزی هم پشتت بخور ک مزه و بوش بره متوجه نشی...

میگن اون رحم رو زود جمع میکنه و برا عفونت خوبه

مطمئنین عفونت نکنه رحمم شما هم مثل من بودین؟

لطفا برو پیش متخصص زنان .احتمال زیاد کورتاژ میکنه وبقایا رو خارج میکنه کورتاژ نه درد داره نه خونریزی...ولی اگر صبر کنی که با پریودی بخواد بیاد احتمال عفونتت خیلی زیااااد ..

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
اخه واسه شما کوچیک بوده واسه من ۳۴*14

بعداز سقط چند بار رفتی سونو؟؟

2706