2737
2734
عنوان

حرکت زیاد جنین و نگرانی من 😭

366 بازدید | 34 پست

من بیست و یک و دوروزم این بچه از ظهر تا همین الان یکسر داره میکوبه ار این طرف شکم به اون طرف .عصر دکتر اصلا نتونست قلبشو پیدا کنه گفت حرکتش زیاده حالا برور دوسه تا زد قلبش بازم جیم شد گفتم اخه پرا اینجوری میکنه گفت امکانش هست بند نافشو دور گردنش بپیچونه 😭این بچه چرا اروم نمیشه اخه چیکار کنم 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله ک چیزی نمیشه . واست صلوات میفرستم 

*_اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلیٰ مُحَمَّدٍ وَ اٰلِ مُحَمَّدٍ_*
🍃🌹 *_وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم_*ْ 🌹🍃

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2731

عزیزم‌ نگران نباش

حرکت نشونه سلامت جنین هست

بند ناف هم به این راحتی ها پیچیده نمیشه و کلا بند ناف خیلی نرمه و گره هم بخوره گره راحت حرکت میکنه

گر نگه دار من آن است که میدانم ، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد ❤

برا منم خیلی تکون میخوره. غیر ممکنه بتونن قلبش رو به راحتی پیدا کنن. هفته پیش رفتم برا نوار قلب جنین هر از 2 یا 3 دقیقه ای یه بار کلا تکون میخورد و پرستاره مجبور بود بیاد دوباره بگرده قلبش رو پیدا کنه و دوباره بهم دستگاه وصل کنه. تمام سونو هایی هم که تا الان انجام دادم مجبور شدم چند بار برم تا همه چیزشو درست بتونن بررسی کنن، بس که تکون میخوره. اینم که میگن بند ناف بپیچه دور گردنش چرت گفتن. فقط میخوان به ادم استرس بدن. بهش توجه نکن

2738

چیزهای شیرین زیاد  خوردی؟🤔منم ویارم شیرین بود خیلی میخوردم بچم موج مکزیکی میرفت.هفته های آخر یک دور بندنافو پیچونده دور گردنش اما دکتر گفت مهم نیست.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

اخه الان زود نیست این حرکتا از روی بلوزم معلومه خستم میکنه 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
برا منم خیلی تکون میخوره. غیر ممکنه بتونن قلبش رو به راحتی پیدا کنن. هفته پیش رفتم برا نوار قلب جنین ...

اخه من هنوز بیست و یک هستم زوده دیگه از الان 

چیزهای شیرین زیاد  خوردی؟🤔منم ویارم شیرین بود خیلی میخوردم بچم موج مکزیکی میرفت.هفته های آخر ی ...

نه والا اصلا شیرین نمیخورم 

دکتر نگرانم کرد اه 

اخه الان زود نیست این حرکتا از روی بلوزم معلومه خستم میکنه 

نه.زود نیست.شکم من قشنگ اینور اونور میشد.شوهرم نگاه میکرد متوجه تکونش میشد.خواهرم دوسش داشت کنارم مینشست دستشو میذاشت رو شکمم صداش میکرد هی میکوبید اونم ذوق میکرد.😍😍

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706