1147
1292

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

من ولی کاش جدا میشدم حیف که جون من و شوهرم اونموقع به هم بند بود ولی الان .....😧😧😧😧😧

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
1323

دایی و زن دایی من تا مرز طلاق رفتن ولی جدا نشدن حتا داییم سکه هاشو داد ولی...

الان خییییییلی زندگیشون سخته و باهم نمیسازن 

البته اینم بگم که زنش عصبیه و کلا با هیچکی نمیسازه کنارش میشینی ده تا حرف برات در میاره و...

شما چای کیسه ای میخورید اون نخ و مقوای تهش اذیتتون نمیکنه؟؟😯😯
1226
دایی و زن دایی من تا مرز طلاق رفتن ولی جدا نشدن حتا داییم سکه هاشو داد ولی... الان خییییییلی زندگیش ...

بيچاره داييت

خدايا شكرت كه بهترين زندگي رو دارم ❤️🙏🏻❤️كاربري قبليم به همين اسم بود تركيد  
بيچاره داييت

اره واقعا 

عروسی من اومد بخدا همین زنش یه دعوااااااایی راه انداخت که هنوزم مادر شوهر و خواهر شوهرام میگن و تعنه میزنن 

شما چای کیسه ای میخورید اون نخ و مقوای تهش اذیتتون نمیکنه؟؟😯😯
فکر میکنم هر کی صبر داره خدا پاداششو میده

عزیزم بیشترین مشکلات تو عقد به وجود میاد با اینکه منو شوهرم عاشق هم بودیم ولی دعوا زیاد داشتیم هرچی باشه از دو خانواده جدا بودیم و تفاوت زیاد داشتیم الان سه ساله ازدواج کردیم خیلی خوشبختم و تا حد زیادی من و شوهرم رفتارامون مثل هم شده

فاطمه ۰۹ اللته همه چیش خالی بندی هست.اونم از این داستانا و مهریه و طلاق و بی محلی فقط تاپیک میزنه

من يه تاپيك زدم ميخام حذف كنم بايد چيكار كنم😂😂؟؟

خدايا خودت فردامونو بساز تو بسازي قشنگتره :)  
1280