2410
2553
عنوان

ديروز اومدم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اکثرا بعد از تولد نوزاد همه زودرنج و حساس میشن و کلا دعواهو شدیدتر میشه به نظرم خونت رو ترک نکن قهر باش ولی خونه خودت نزار عادت کنه به نبود خودت و بچت تو خونه بزرگترین اشتباه خانوما ترک خونست

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
اکثرا بعد از تولد نوزاد همه زودرنج و حساس میشن و کلا دعواهو شدیدتر میشه به نظرم خونت رو ترک نکن قهر ...

اره نمیدونم چرا بعدتولد بچه مردا افسردگی میگیرن😐من تایه هفته اولی ک مادرم پیشم بود شوهرمم خوب بود مامانم ک رفت اینم شد برج زهرمار یعنی تایه ماه بدون دلیل بامن قهربود

2456
اره نمیدونم چرا بعدتولد بچه مردا افسردگی میگیرن😐من تایه هفته اولی ک مادرم پیشم بود شوهرمم خوب بود م ...

دقیقا بخصوص برای بچه اول بالاخره پدر شده مسئولیت جدیده فکر آینده و همه چی بهش اضافه شده در ثانی از نظر علمی افسردگی بعد از بدنیا اومدن بچه در مردها خیلی بیشتر و شدیدتره

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2714
من کلا این عقیدمه که نه خانواده ی من نه خانواده اون نباید از دعوامون خبر دارشن  شمام فعل بمون ...

آره خوب 

منم تو اين دو سال خودم همه چيو مديريت كردم

اما ديگه بعد زايمان خسته بودم ديگه نتونستم تو خونه بمونم و جنگ اعصاب باشه 

2706