1345
1363
عنوان

ديروز اومدم خونه بابام

356 بازدید | 32 پست

سر يك چيزي شوهرم باهام يك هفتس قهره

ديروز نشستيم حرف بزنيم كه دعوا شد و كار به فحاشي كشيد و بد از بدتر

پدر و مادرم اومدن ...فايده نداشت

ديروز بهش پيام دادم قلبم از دستت شكسته من اشتباه كردم ولي تو ام بدون اشتباه نبودي اگه ميخواي بمونم و ازت عذر خواهي كنم تو ام بايد ازم عذرخواهي كني

در جوابم گفته بي عقل و بي حيا و بي شخصيت....

با موندن و نموندنت تهديدم نكن ك به كفشمم نيست

چيكار كنم

الان خونه بابامم با يك بچه پونزده روزه

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350

دلش برای بچه تنگ نشده؟؟

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
1376

یه سوالم دارم 

اونایی که قهر میکنن میان خونه پدرشون وقتی شوهر میاد دنبال زن 

خانواده چه رفتاری و برخوردی نشون میدن؟؟

❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
1226

اکثرا بعد از تولد نوزاد همه زودرنج و حساس میشن و کلا دعواهو شدیدتر میشه به نظرم خونت رو ترک نکن قهر باش ولی خونه خودت نزار عادت کنه به نبود خودت و بچت تو خونه بزرگترین اشتباه خانوما ترک خونست

مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂😂
اکثرا بعد از تولد نوزاد همه زودرنج و حساس میشن و کلا دعواهو شدیدتر میشه به نظرم خونت رو ترک نکن قهر ...

اره نمیدونم چرا بعدتولد بچه مردا افسردگی میگیرن😐من تایه هفته اولی ک مادرم پیشم بود شوهرمم خوب بود مامانم ک رفت اینم شد برج زهرمار یعنی تایه ماه بدون دلیل بامن قهربود

اره نمیدونم چرا بعدتولد بچه مردا افسردگی میگیرن😐من تایه هفته اولی ک مادرم پیشم بود شوهرمم خوب بود م ...

دقیقا بخصوص برای بچه اول بالاخره پدر شده مسئولیت جدیده فکر آینده و همه چی بهش اضافه شده در ثانی از نظر علمی افسردگی بعد از بدنیا اومدن بچه در مردها خیلی بیشتر و شدیدتره

مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂😂
1339