2726
عنوان

خیارشورم رسیده... ولی...

165 بازدید | 17 پست

الان رسیده ...ولی سرش یه خورده آبش رفته بوده...خیارشور هایی که سرش بیرون آب بوده...یه خورده کپک زده...کپکش با چاقو گرفتم بقیه ش خوب بوده...خیلی سفت هست اصلا شل نشده...خطرناک نیست برای خوردن؟

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ن عزیزم سم نیس ک😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
ن عزیزم سم نیس ک😂😂

آخه میگن کپک خطرناک 😁 واسه اون گفتم 😅

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه میگن کپک خطرناک 😁 واسه اون گفتم 😅

ن فقط بشور موقع خوردن

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728
باشه...مرسی عزیزم 😘 ❤️ 

خواهش گلی❤😘

اصلا به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی نخورشون وایسا من بیام با هم بخوریم

وای اولش ترسیدم...جدی گرفتماااا😅😅 بعد خندم گرفت😂😂😂 

نمک دریا ازکجا میگیرید؟  نمک درشت فله ای ها منظورتونه؟

الان از طب اسلامی یا سنتی

دکتر روازاده اینترنتی می‌گرفتم الان کسی برام میاره 

معمولا سرچ کنید طب اسلامی ها دارن کلا نمک دریا استفاده میکنیم همسرم قبلاً فشارخون داشت الان بانمک دریا تنظیم شده لک پوست روهم ازبین می‌بره....من خیلی نتیجه دیدم

همیشه ۱۸ساله هستم  
2706