2410
2553
عنوان

ميخام عروسيم متفاوت باشه از عقدو نامزديم+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 2707 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بچه ها اين عقدمه موهام و تيره كنم حالا؟ الانم مشكيه موهام 

توي نامزديمم تيره تر از عقدم بود

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
عکس دیگتم من ازالبوم وقیح برداشتم😂اخه خیلی خوشگلی

عزيزدلمم مرسييي 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2714

عزیزم لباس عروست و پرنسسی بگیر چون لاغری بهت خیلی میاد موهاتم یا هایلایت کن یا کلا پلاتینه یکدست خیلی شیک و زیبا میشی.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
نتی که نیست انشالله🤔

نه والا 

چي بذارم ك شما باور كني نيس عزيزم 

مال من خراب نیست،افتضاحه،عقدم و یه مشکلی پیش اومده ک پوچه پوچ شدیم،یعنی صفر،بدونه هزارتومن پول و پس ...

نگران نباش.

من تا دوسال اول ازدواج شوهرم بیکار بود باردار بودم دلم گوجه سبز میخاس.

منو شوهرم تو خیابون کلی گریه کردیم.چون پول گوجه سبزم نداشتیم

الان شوهرم کارمنده و شرایط کمی بهتره.

نگران نباش میگذره

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
آخی همه عکسات تو اینستا پخش شده خودت دادی پیجای مختلف بزارن؟

ینی عکس خودش نیس؟😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706