1421
1389

سلامم بچه ها من ي چن ماه ديگ عروسي ميگيرم الانم با همسرم زندگي ميكنم حالا ميخام ببينم شما چه ايده هايي داريد ك عروسيم با نامزديو عقدم متفاوت باشه 

توي عقدم موهام روشن بود نامزديمم يكم تيره تر لباسمم تقريبن سرمه ايه روشن بود موهامم حالتش فر درشت و باز بود 

عكس عقدمم الان ميذارم بگيد چيكارا كنم برا عروسييييي

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
من شمارودیدم خیلی خوشگلید

عزيزم مرسييي😍

ايده نداريي؟

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
گذاشتی لایکم کن لطفا

وضع مالی هممون خرابه🙁🙁

من بیست و یک سالمه و مادر دوتا فرشته هستم😄پسرم هفت ماهشه و دخترم دوسال و هشت ماه.😄 🍒البالوهای🍒 من عاشقتونم😄 ممنون خدا جون😄
1394
موهاتو هایلایت کن کج بزار شینیون بسته لباستم مدل ماهی 

اون دفعه لباسش مدل ماهی بود

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم.برای رسیدن به خواستهامه
عزيزم مرسييي😍 ايده نداريي؟

من که میگم چون دفعه قبل لباست تنگ بودایندفعه پف داربپوش چون لاغری هم بهت میادمثه پرنسسامیشی

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم.برای رسیدن به خواستهامه
وضع مالی هممون خرابه🙁🙁

مال من خراب نیست،افتضاحه،عقدم و یه مشکلی پیش اومده ک پوچه پوچ شدیم،یعنی صفر،بدونه هزارتومن پول و پس انداز

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
1403

آخی همه عکسات تو اینستا پخش شده خودت دادی پیجای مختلف بزارن؟

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👶مامان خوش اومدی به زندگیمون😍خداجونم مرسی واسه همسرمهربونو صبورم واسه نی نی تو دلم واسه صبری ک بعداز مادرشدن بهم دادی😍خداجونم چشم بد رو از عزیزانم دورکن😚
1339