2737
2734

سلام من هفته 6 بارداری هستم و تحت نظر دکتر اهنگری هستم بخاطر یه سری مشکلات بدنم بی حسی رو قبول نمیکنه و بی حس نمیشه از خانم دکتر خواستم بیمارستانی که باهاش قرارداد داره و بی هوشی انجام میده رو معرفی کنه گفت نیکان ولی بیمه تکمیلی قبول نمیکنه تعجب کردم با بیمارستان تماس گرفتم گفتن با تکمیلی من قرارداد دارن اگر دکتر اهنگری قبول کنه اونا مشکلی,ندارن الان یعنی خود دکتر تکمیلی قبول نمیکنه؟؟ چه فرقی داره واسش؟

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
من ميشناسم عزيزم خيلي هم ازش راضي بودم نه اكر بيمارستان قبول كنه قاعدتا ايشون هم قبول ميكنن  ...

شما تکمیلی داشتی عزیزم؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ميشناسم عزيزم خيلي هم ازش راضي بودم نه اكر بيمارستان قبول كنه قاعدتا ايشون هم قبول ميكنن  ...

منم ازشون راضیم تو این دوبار که رفتم ولی خب اگر قبول نکنه تکمیلی مجبور میشم دکترم و عوض کنم چون بیمارستان دولتی که نمیرم خصوصی هم تکمیلی دارم حداقل 2 تومنو میتونم از تکمیلی بگیرم 

ويزيت بعدي بهشون بگين بيمارستان قبول ميكنه ببينيد چي ميگه

موندم ویزیت بعدی رو برم یا عوض کنم دکترو!! ولی اینطور که شما میگی حتما منظورمو اشتباه برداشت کرده باید برم ویزیت بعدی ببینم چی میگه

منم ازشون راضیم تو این دوبار که رفتم ولی خب اگر قبول نکنه تکمیلی مجبور میشم دکترم و عوض کنم چون بیما ...

كلا خانم دكتر خيلي از كاراي بيمارستان و اين ها اطلاع نداره

بنظرم بهشون بگي بيمارستان قبول ميكنم ايشونم حتما متقاعد ميشه

منم كاراي بيمه مو بيشتر از اداره ي رفاه خودمون پيگيري كردم

و نامه برا بيمارستان بردم

خانم دكتر خيلي درجريان نبود 

2738
من بيمه ي يه ارگان خاص هستم اسمش تكميلي نيست ولي كل هزينه رو ميده فقط پول فيلمبرداري رو خودمون داد ...

خب اینم تقریبا همونه دیگه میتونست به شماهم بگه نه از بیمه استفاده نکن,, راستی میشه بپرسم برش سزارین که انجام داد چقدره؟ بعضی دکتر ها خیلی زیاد میبرن 

كلا خانم دكتر خيلي از كاراي بيمارستان و اين ها اطلاع نداره بنظرم بهشون بگي بيمارستان قبول ميكنم ايش ...

ممنون عزیزم که جواب دادی 😘😘

خب اینم تقریبا همونه دیگه میتونست به شماهم بگه نه از بیمه استفاده نکن,, راستی میشه بپرسم برش سزارین ...

اتفاقا امروز دوستم اينجا بود بحثمون واجبه همين چيزا بود

جاي عمل خيلي كوچيكه 

و خيلي كمرنگ جاش مونده اصلا مشخص نيست

واقعا دستش درد نكنه 

من بعد از سزارين براش كادو بردم و خيلي تشكر كردم

از روز دوم به بعدم خيلي خيلي كم درد داشتم

و كلا همه چي برام راحت بود 

فقط پسرم خيلي بدخواب بود

و

اتفاقا امروز دوستم اينجا بود بحثمون واجبه همين چيزا بود جاي عمل خيلي كوچيكه  و خيلي كمرنگ جاش ...

ممنونم بابت توضیحاتت خدا کنه مشکلی با تکمیلی نداشته باشه منم پیش ایشون زایمان کنم 🙏

2706