2410
2553
عنوان

واااای خانما یه لحظه

308 بازدید | 34 پست

سلام ، خسته شدم همین که چند روز از آشتی کردنمون میگذره باز سر یه موضوعی قهر میکنیم .

من ترم آخر کارشناسی ام ، امروز درسم کارام تموم شد فقط موند چند واحد آرسی ، الان با کلی خستگی رسیدم خونه ، شوهرم از قبل قبول کرده بود که من ادامه تحصیل بدم ، الان داشتیم حرف میزدیم با خنده رشتمو مسخره کرد منم خندیدم ولی دیدم داره ادامه میده ناراحت شدم گفتم حالا که اینجوری میکنی صد در صد اگه بمیرمم دکترامو میگیرم میکنم تو ک و ن ت ، خیلی حرفم زشت بود خودمم فهمیدم میخواستم بگم میکنم تو چشات یهو این از دهنم پرید ، شوهرمم عصبانی شد گف حالا که اینجوریه من بهت اجازه نمیدم درس بخونی حتی اگه به طلاق هم برسه نمیذارم بخونی حالا ببین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

عزيزم ادمى ك دكترا ميگيره مدركشو قاب ميكنه ميزنه ب ديوار اتاق كارش نميكنه تو ك... شوهرش🤕🤕

بعدم شما ك تحصيلكرده اى بهتره متشخص تر صحبت كنى گلم😊

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

حرفت خیلی بد بود اسی 

ببخشید کلی خنده ام گرفت از تصورش 😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706