2726

سلام ني ني سايتياي گل از ديشب ي سري تاپيك ناراحت كننده دارم ميبينم خودكشي و از اين ناراحتم و دلم گرفته و خيلي چيزاي ديگ واقعن ناراحتم ميكنه ميخام ي سري تجربه هامو بهتون ميگم اميدوارم اينا روتون تاثير بذاره من واقعا گفتم هميشه از اينكه بتونم يكي از بنده هاي خدارو از حالته ناراحتي و نااميدي درارم و خوشحالش كنم خيلي خوشحال ميشم من فقط تجربمو چيزايي ك بلدمو بهتون ميگم خوشحال ميشم ك ناراحتيتونو باهام درميون بذاريد 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

بگو عزيزم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها ي قانوني هس قانونه جذب شايد شنيده باشين دربارش باور كنيد من هر چيزي ك دارم ار همين قانونه تمام ناراحتيام نااميديام از بين رف با اين قانون ب هر چي خاستم رسيدم بازم با اين قانون بود 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

حالا زندگي ميدونيد يني چي؟ زندگي مثل يه فيلمه ك كارگردان و بازيگرش خودتونيد شما ناراحت باشيد فيلم غم انگيزه خوشحال باشيد فيلمتون شاد و خوشحال كننده 

تنها قدرت توي دنيا قدرته خداس پس ترسي نيس دلهره اي نيس ناراحتي نيس 

قانونه جذب اينارو ميگه ميگه خاسته اي داري نترس بدون درنگ بخاه بهت داده ميشه همين 

ميخاي ب عشقت برسي توي ذهنت خودتو باهاش تصور كن همه چيتونو عروسيتون نامزدي همه چي همه چيييي بدش اونارو بنويس بنويس(منو..... با هم عروسي كرديم ما با هم زندگي ميكنيم)  

قانونه جذب اينجوريه اول خاستت و توي ذهنت تجسم ميكني تصور ميكني ك داريش حالا همه اونارو با جزئيات مينويسي ايمان داري ك بهش ميرسي هر خاسته اي هر چييييي مطمعن باش ك بهت داده ميشه منتظر باش فقط انرژي مثبت داده باش خدا بهت ميده همين 

2706