2737
2734

🥴🥴🥴🥴🥴وای حتی دوس ندارم بهش فک کنم

تروخدا بیاین پشيمون م کنید😬😬😬😬میترسم مشکل دار بشه بچه دار شدنم ولی حتی اسمشم میاد میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم دوست دارم ولی قرار گذاشتیم چند سال بعد ازدواج تصمیم بگیریم ولی فکر کردن بهشم منو میترسونه  ...

اولش دقیقا همینجوریه اماباورتون نمیشه بااولین اقدام تمام ترسات میریزه وروزبه روزعاشق بچه میشی ومنتظرشی

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
منم دوست دارم ولی قرار گذاشتیم چند سال بعد ازدواج تصمیم بگیریم ولی فکر کردن بهشم منو میترسونه  ...

والله من میگم پنج ساله دیگه البته اگه روحیه م مثه الان نباشه

من تا صبح میگفتم نمیتونم دلم نمیخاد بغلش کنم و کلی ناشکری که کردم ولی الان کنارم خابیده عاشقشم هرلحظه نگاش میکنم دوست دارم بپرم بغلش کنم

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
وای من الان باردارم خیلی ترس اینودارم که نتونم تربیتش کنم دورو برم خیلی بچن منم میبینم خیلی لوس بارا ...

نه بابا نترس من اصن با عصبانیت و زدن  مخالفم ولی قاطعیت با بچه خیلی عالیههههههههه و البته برخورد و آرامش والدین 

نه بابا نترس من اصن با عصبانیت و زدن  مخالفم ولی قاطعیت با بچه خیلی عالیههههههههه و البته برخور ...

اخه من همیشه بچه های اطرافموکه کار بد میکنن تذکرمیدم بهشون مثلا چاقو برمیدارن مامانشون بیخیال نشسته انگارنه انگاربعد همشم بمن تیکه میندازن بزار بچه خودت دنیا بیاد بعدمیفهمی درک نمیکنم اصن میگم نکنه منم همچین مادری بشم چون اصلا اصلا ازبچه لوس خوشم نمیاد

2706