2726
عنوان

نمیدونم چکار کنم 😡

277 بازدید | 19 پست

پدرشوهرم خونه ای که توش زندگی می کنیم گذاشته برا فروش چند وفته بعد الان مشتری اومده باخبر شدم شوهرم میدونسته بهم نگفته ولی جاریمم خبر داشت شوهرش بهش کفته بود نمیدونم چرا هیچی بهم نمیگه انگار تو این زندگی هیچم  

خب ازش بخواه درجریان همه چی قرارت بده

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ازش بخواه درجریان همه چی قرارت بده

نمیگه میگه ب تو ربطی نداره من الان اگه خونه بفروشن کجابرم اگه بگه بیا تو دهات مادرم زندگی کن جاریم که از خودش خونه داره شهر فقط مشکلشون منم کخ خیلی دلشون میحواد بیام دهات

2728
نمیگه میگه ب تو ربطی نداره من الان اگه خونه بفروشن کجابرم اگه بگه بیا تو دهات مادرم زندگی کن جاریم ک ...

قیمت خونه ام الان نمیگه میگه بنگاه نمیدونم چقدر گذاشته 

بفكر بچشون نيستن كجا بايد بره زندگي كنه؟؟ الان مگه عهد بوقه كه ازشهر پاميشن ميرن دهات؟؟؟؟؟پيشرفت و آينده چي ميگن اين وسط

خدايا خودت فردامونو بساز تو بسازي قشنگتره :)  
بفكر بچشون نيستن كجا بايد بره زندگي كنه؟؟ الان مگه عهد بوقه كه ازشهر پاميشن ميرن دهات؟؟؟؟؟پيشرفت و آ ...

نمیدونم الانم گذاشت رفت دهات خونه مامانش بعد ۷ روز اوردم دوباره رفت دلم گریه میخواد 😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢

همیشه همین با مادرش و خالش رفته بودن خواستگاری برا برادرش به من نگفته بود بعد من از یکی دیگه شنیدم مثله خونه که قبلا از جاریم شنیدم نگفتم بهش تا ببینم بهم میگه یانه  که نگفت تا مشتری اومد

2706