2733
2734

من دیروز رفتم پیش مشاور تغذیه ،بهم گفت تو صبحانه اندازه یه قوطی کبریت پنیر با ۸ کف دست لواش بخورم ،میان وعده ۲تا میوه بخورم ،موقع ناهار ۲۰قاشق برنج بازم میان وعده چای با خرما یا میوه یدونه بخورم دوباره شام۲۰ قاشق برنج یا دو لیوان ماکارانی بخورم ،موقع خواب هم یه لیوان شیر بخورم ،من اینارو رعایت میکنم اما خیلی گشنه ام میشه الان میان وعده یدونه خیار خوردم میوه ،راستی یادم رفت سیب زمینی رو هم بپرسم ‌که بخورم یا نه 

😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سیب زمینی قندش زیاده !سعی کن کدو بپزی بخوری !خورشت بامیه هم واسه قند خوبه 

یه لیست داده بهم که بجز چیزای ساده چیزی ننوشته یعنی بجز اونایی که گفتم چیزی نباید بخورم؟؟؟

😘
2738
۱۰۶ بود قندم ،این رژیم واسه قند ۱۰۶ مناسبه؟

۱۰۶زیاد نیس خیلی !!تست بعد صبحونه دادی؟؟؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
منم دارم رژيم سخت داده واقعا نميتونم حسم ميكنم بچه همش گرسنه اس

خیلی سخته در ضمن به من گفت اصلااااا نباید دهنم خالی بمونه کم کم بخورم اما همش بخورم میگه چون تا گشنه نشین غذا نمیخورین باعث میشه قند بیاد پایین بعد خوردین یهویی میره بالا این نوسانات باعث میشه قند بره بالا ،حالا من بازم گشنمه میترسم چیزی بخورم  

😘
۱۰۶زیاد نیس خیلی !!تست بعد صبحونه دادی؟؟؟

با دستگاه خونگی اندازه گدفتم سه روز پشت سر هم از ۹۵ پایین تر ناشتا بود از ۱۰۵ پایین تر بعد صبحانه بود ،امروز دوباره  ازمایش دادم گفتم شاید تو ازمایشگاه اشتباهی رخ داده که قندم بالا شده امروز هم قند ناشتا دادم هم دو ساعت بعد صبحانه ،فقط بجای صبحانه کیک و ابمیوا خوردم نمیدونم مشکلی ایجاد میکنه یا نه

😘
2706