2737
2734
عنوان

نی نی سایتیا برام دعا کنید 😔

200 بازدید | 8 پست

جيگرگوشه مامان نميخواي بياي؟منو بابايي خيلي وفته منتظزيم تا بيباي پيشمون…..

نميدوني من چقد دوس دارم بهت شير بدم……

بابايي دوس داره باهات بازي کنه پوشکت کنه ببرتت پارک.…آخه کجايي نفس من؟اون بالا بالاها داره بهت خوش ميگذره آره؟نميتوني از خداجون دل بکني بياي تو دل ماماني؟

خب دلت واسه منم بسوزه ديگه من گناه ندارم؟؟من عااااااشق اينم تو گريه کني من سينمو بزارم دهنت تو شير بخوريو عاشقانه به هم نگا کنيم….

عاااااشق اينم وقتي تو بغلمي يهووو خرابکاري کني لباسامو کثيف کني الهي قربونت بشم توپولوي من

خوااااهشا و لطفا زودتر بيا ديگه طاقت ندارم ازت دور باشم…..ميميرماااا

منو بابا جونو منتظر نزار عزيزدلم….دوستت دارم عشق من….ثمره عشق منو بابايي ميپرستمت چون از وجود بابايي هستي

برام دعا کنید ماه بعد  میکرو دارم  همه چی خوب پیش بره و من بعد پنج سال مادر شم  😢

اگه میدونید  برای انتقال چه کارایی کنم  که محکم بشه و مثبت بهم بگید 💋

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
الهی که خدا یه نی نی سالم و خوشکل نصیبت میکنه الهی امین 

ممنون عزیز دلم  الهی آمین

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قربونت برم ان شالله زود مادر میشی.برات صلوات فرستادم عزیزم

ممنون عزیز دلم 😘

الهي ك زودتر صاحب يه ني ني سالم و صالح بشي دعا ميكنم واست

مرسی گلم  هر چی از خدا میخای بهت بده 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2738
ان شالله زودي نتيجه بگيري  برا منم دعاكن احتمالا بايد اي وي اف كنم

ان شالله عزیزم    😘😘😘 مرسی   ان شالله هممون به حاجت دلمون برسیم😘