2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند وقت پیش از تو خونه مامانم اینا که از این خونشون رفتن به جای دیگه و این خونه خالی هستش و یه سری وسایل ضروری مونده شوهرم ساعت بابام که تو کشو بود برداشته بود انداخته بود دستش مامانم بعدا دید گفت بابام جا گذاشته بوده بده داداشم برای بابام عیدی گرفته بود شوهرم تو شوخی انداخت نداد و چند وقت پیش ذره بین بابام و برداشته بابام گفت بگو بدهدامدم گفتم گفت من واسه اون نیست نمیدم بعد گفت واسه اوناست انداختن اونجا الان من برداشتم میخوان نمیدم دعوا دعوا پرت کرد ببر بده دیگه نه من نه اونا 

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏

البته ما چند وقت اونجا زندگی کردیم تو خونه خالیه اون موقع برداشته یه جورایی گفته لازم ندارن برداشته خب درست ولی وقتی خواستن بزار سرحاش آخه چرا ابرو منو میبری مرد

2738

خدایی نکرده بد فکر نکنيدا نه دزد نه حروم خوره فقط،عادت داره از بین وسایل های کنار گذاشته تو انبار یا هرجا واسع خودش چیزای رو برداره 

دست کجه مگه مال بقیه رو ورمیداره

مال بقيه نه بابا واسه خودمونو مثلا تو خرپشته وسیله لود واسه خواهرش رفته بود از توش واسه خودش جوراب و يهدسري چیز میز برداشته بود بدون اجازه میگه مگه چيه غریبه نیستن که یا چه ارزشی داره این وسیله گپاينا 

البته ما چند وقت اونجا زندگی کردیم تو خونه خالیه اون موقع برداشته یه جورایی گفته لازم ندارن برداشته ...

خیلی هم کار بدی نکرده ،شماها حساسیت نشون دادید ،باید به خانواده ات میگفتی یه مدت دستش بمونه بعدا بهتون میدیمش ،بعدا که شوهرت چند وقت دستش کرد یروز که دراورده بود ور میداشتی میدادی بابات

مال بقيه نه بابا واسه خودمونو مثلا تو خرپشته وسیله لود واسه خواهرش رفته بود از توش واسه خودش جوراب و ...

مال شما و خودش مال خودتونه.

شما هم دارین تایید میکنید

دوماد ما دست به وسیله هام بزنه حتی اضافی دستشو میشکنم.

دزدیه دیگه بدون رضایت خودشون حتی خانوادت باشن

بیخودی حمایتش نکن

😆😆😆😆😆😆
2706