2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیاد بگیرع منو😂البته بعدا الان امادگی ندارم😒

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2728

اول از لحاظ اعتقادی و دینی قوی باشه .‌ مهربون تو خونه اخمو بیرون 

پولم داشت بهم بده . نداشت ک هیچ

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

با توجه به انتخابي كه كردم و ميدونم شخصيتش رو ازش متناسب با همونا انتظار دارم

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

خونه ماشینو بنامم کنه بفرستتم کلاسایی ک دوسدارم و درسودانشگاهمو ادامه بدم وقتی هم نی نی مون اومد همکاری بام بکنه تو نگهداری و مخصوصا تربیتش

میدونم خاستههای زیادیه😁

تامین مالی. محبت. صداقت. وفاداری.س ک س. کمک در کارهای خانه چون اغلم. صمیمیت.

اولویت با خونواده خوذمون باشه نه خونواده شوهر.

شوهرمن محبت نمیکنه. باهام حرف نمیزنه.س ک س خوب نداریم . اولویت با خونواده شه. تو کارهای خونه هیچ کمکی نمیکنه. حتی روش میشدمیگفت سطل اشغالم توببر

به شعورم، انتخاب هام، علایقم ، تفریحاتم ،احترام بذاره 

بفهمه ( هم ) سرمه نه ( بالا ) سرم 

تو چیزای مشترک کمکم کنه مثل مسائل خونه و بچه. 

خدا رو‌شکر درست انتخاب کردم‌

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟