2726

حوصله ی شیطنتهای  پسر ۴ ساله مو ندارم. حوصله ی نق و نوق کوچیکه رو ندارم. یک دفعه جوش می یارم سرشون داد و بیداد می کنم. امروز اینقدر عصبانی شدم توی پارک از دستش که زدم روی بازوش. البته خیلی بد پیله س. خیلی بهم می چسبه. یک لحظه ازم جدا نمی شه. مثلا گذاشتم کلاس بازی کنه و دوست پیدا کنه نمی ذاره از پیشش جم بخورم. یه بچه ی کوچیکم باید توی بغلم باشه. بعضی وقتا دوتایی شروع می کنن نق زدن. دارم روانی می شم. یه راه حلی دارین که فقط بتونم آرامششمو حفظ کنم و یه مادر نفرت انگیز نباشم؟

كلاس كه ميفرستيش ديگه پيشش نمون بذار خودشون ارومش كنن

برو خونه استراحت كن

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همینجوریم خیلی بد شدم خیلی دمنوش گیاهی ارمبخش میخورم یکم بهترم 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
كلاس كه ميفرستيش ديگه پيشش نمون بذار خودشون ارومش كنن برو خونه استراحت كن

هر کاری کردم نمی مونه. دنبالم می دوئه می یاد گریه می کنن می ترسم یه مشکل دیگه پیدا کنه یا رفتارش بدتر بشه

چند شب پیش توی عروسی مادری را دیدم سراسر ارامش بچه کوچیکش رفلاکس شدید روی لباسش کرد وسط غذا با ارامش توی صورتش تمیز میکرد اون بچه دیگه فک کنم ۲ یا ۳ ساله همش گریه ونق زد با ارامش نگاش میکرد پاشد رفت زقصید اینقد بی خیال ندیده بودم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
کافیه یکم خسته بشه یا یکم گرسنه بشه از این رو به اون رو می شه. شروع می کنه بهونه های الکی گرفتن. منو ...

حق داری پسر بچه ها انرژی بیشتری میخوان

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

خدا صبرتون بده 

من یه نوزاد پنج ماهه دارم بینهایت بد تغدیه، تمام روز باید نازشو بکشم تا پنج دقیقه سینمو بگیره 

متاسفانه درست وزنم نمیگیره ک جواب زحماتمو بده 

دارم روانی میشم باهاش ، قشنگ درکت میکنم 

دمنوش گل گاوزبان و بابونه خیلی خوبه 

طاقتتو زیاد میکنه 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
2706