2737
2734
عنوان

سونو انومالی یه دقیقه بیاین

118 بازدید | 10 پست

وقتی تو سونو انومالی بچه کاملا سالم باشه چقدر احتمال داره بعد از این مشکلی بروز کنه؟؟؟با توجه به اینکه بچه من بند نافش تک شریانی هستت...

عاشقتمممم پرنسسم....دختر یکی یه دونمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سری مشکلات اصلا با سونو مشخص نمیشن!

باید به خدا توکل کنی فقط... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731
تک شریانی رو ازکجا متوجه شدی ؟سونو؟

تو سونو آنومالی نوشته میشه همراه با موقعیت جفت

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
تو سونو آنومالی نوشته میشه همراه با موقعیت جفت

اهان من فکر میکردم با سونو داپلر متوجه میشن

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
اهان من فکر میکردم با سونو داپلر متوجه میشن

نه واسه همه مینویسن.... 

داپلر جریان خون و چسبندگی و... بررسی میکنه

دوستان من ۱۸ خرداد رفتم برا سونو انومالی طبق اولین روز اخرین پریودم ۱۹ هفته بودم طبق سونو ان تی ۱۸ هفته.گفت فعلا زوده برام نوبت زد ۲۹ خرداد که طبق سونو میشه ۱۹ هفته ۴ روزم بنظرتون دیر نیست؟ اخه دکتر برا ۱۸ خرداد تو دفترچم نوشت برام که انجام بدم

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘
2738
دوستان من ۱۸ خرداد رفتم برا سونو انومالی طبق اولین روز اخرین پریودم ۱۹ هفته بودم طبق سونو ان تی ۱۸ ه ...

نه‌ دیر نیست...

عاشقتمممم پرنسسم....دختر یکی یه دونمم