2737
2734
عنوان

شغل مناسب من کدومه

114 بازدید | 9 پست

سلام دوستای گلم

من سی سالمه و می‌خوام یه کاری روشروع کنم دیگه واقعا از خونه داری وبچه بزرگ کردن خسته شدم دوتا بچه دارم که امسال یکیشون میره کلاس اول اون یکی می‌زارم مهد کودک 

دوتا کار مدنظرمه می‌خوام بدونم کدومش از نظر شما برام بهتره

اولی آرایشگری مخصوص رنگ مو وکراتینه است باید برای کلاساش برم یه شهر دیگه هفته ای دو روز وبعد برای آرایشگاه زدن هزینه میخواد که فعلا این مبلغ ندارم اینم بگم من آرایشگری صفرم یعنی باید از اولش شروع کنم

دومی برنامه نویسیه که میتونم کلاس های مجازی شرکت کنم و از درس خواندن و ور رفتن با اعداد خوشم میاد خودم رشتم ریاضی بوده قبلاً

می‌خوام بدونم کدوم بهتره وبازار کار داره

ترجیحا کارایی که بشه تو خونه انجام بدم بیشتر دوست دارم

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

پول تو ارایشگریه

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیاطی برو جهاد دانشگاهی دوره شو شرکت کن تو خونه خیاطی کن

خیاطی اصلا نمیتونم مامانم خیاطه علاقه ندارم

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
برنامه نویسی هم تو خونه میتونی انجام بدی هم شدیدا پول توشه هم امکانات خاصی نمیخواد ، فقط یکم مخ م ...

ممنون

شما خودتون برنامه نویسین؟

2738
نه یکی از دوستای نزدیکم برنامه نویسه

آها ممنون از لطفتون