2726
عنوان

بنظرتون رفتارم درست بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 21 پست
اخه انگار دادگاه راه انداحته مواخذه میکنه خوب خانم شما چکارداری اخه

كوتاه و مختصر بگو ما يدونه بچه ميخوايم اگه تصميم گرفتيم دومي هم باشه بهتون خبر ميديم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ن از دست خودم خانمه سنش دوربرای چهل وپنج هس گفتم شاید بی ادبی باشه اما الان میگم کاش میگفتم چی کم ...

ایراد از خودمونه که احترام همه رو همه جا نگه میداریم

بعد تو خلوت خودمون هی به خودمون میگیم چرا اینو نگفتم 

چرا اونو نگفتم

منم اگه جاتون بودم متاسفانه نمیتونستم چیزی بگم

فقط میگفتم فعلا واسه دومی زوده

یا فعلا همین به یه جا برسونیم خودش کلیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارمن خوب نبوده مثل لدبختافقط  خفه خون میگیرم

نه دیگه باید همون موقع جواب میداددی الانم چیز خاصی نشده بخوای خودتو حرص بدی  یه جواب خوشکل تنظیم کن هر بار هر کس دوباره گفت محترمانه بهش بگو که دلتم نسوزه و دهن ملتم گل بگیری برا همیشه  چون اولین بار نیست که ازت میپرسن البته قدبمیا به زیر ۵تا بچه اعتقاد ندارن واسه همین میپرسن ولی ادم از جدیدیا میسوزه 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
نه دیگه باید همون موقع جواب میداددی الانم چیز خاصی نشده بخوای خودتو حرص بدی  یه جواب خوشکل تنظی ...

من و شوهرم بچه نمیخوایم ببین هر بار زنگ بزنیم خونه مادر بزرگامون اولین حرفشون اینه سلام چطورین خوبین بچه مچه خبری نیست  انگار اگر ما بچه بیاریم اینا میرن مرحله فینال والا یکیون گفت تا نمردم بچه بیارین من نوموببینم منم رُک گفتم شما خودتو به زحمت ننداز  زیاد علاف ما نشو 😁😁در این حد پرو هستم شک نکن

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2728
كوتاه و مختصر بگو ما يدونه بچه ميخوايم اگه تصميم گرفتيم دومي هم باشه بهتون خبر ميديم

فکر کردی چی میگه 

میگه نه یکی خیییلییی کمه الان باید بیاری

اصن حالم بهم میخوره از این حرفا

🍃🍃🍃
فکر کردی چی میگه  میگه نه یکی خیییلییی کمه الان باید بیاری اصن حالم بهم میخوره از این حرفا

بگو بايدي نميبينم توو تصميماتم 

هروقت دلمون بخوااد مياريم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤