2410
2553
عنوان

بنظرتون رفتارم درست بود؟

277 بازدید | 21 پست

رفتیم خونه چندتا فامیل گیر دادن چرا همین ی دونه بچه رو دارین😐😐😐😐😐😐 

منم هیچی نگفتم فقط شوهرم باشوخی جواب میداد همین یدونه بسمونه...

دلم میخاست بگم چی کم ویا زیادته ک یاد این افتادی

ببین با حالتی میگه انگار ...

🍃🍃🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کار اونا زشت بوده تو رابطه و بچه دار شدن و تعداد بچه مردم نظر میدن  والا طفلک شوهرت تو رودربایستی یه چی گفته من بودم میگفتم به کسی ربطی نداره 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

این حرفارو به همه میزنن شما سخت نگیر من خودم روزی صد بار باید جواب بدم چرا یکی دارم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
از دست شوهرت دلخور شدی؟ من نمیدونم ملت کی میخوان بفهمن تو زندگی کسی سرک نکشن

ن از دست خودم

خانمه سنش دوربرای چهل وپنج هس

گفتم شاید بی ادبی باشه

اما الان میگم کاش میگفتم چی کم شده برات مگه؟

🍃🍃🍃
2714

چي كم يا زيادته كه ياد اين افتادي!

جوابت خيللي بي معني و بده 

به يه جواب ديگه فكر كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اره دیگه سکوت کردم اما پشیمونم بنظرم همیشه نباید سکوت کرد باید بعضیا رو از برق کشید

بله

رفتارتون درست نبود 

ازین به بعد وقتی کسی چنین فضولی هایی کرد همون لحظه در جواب ازش بپرسید چطور؟؟چطور مگه ؟؟ 

بعدش هم هر جوابی که داد نفی کنید.مثلا میگن خب بچه تنهاست.بگید نه تنها نیست.یا مثلا سن تون داره میره بالا.بگید خب بره 

خلاصه که ادمای فضول لیاقت هرچیزی رو دارن.راحت باشید :)))

اره دیگه سکوت کردم اما پشیمونم بنظرم همیشه نباید سکوت کرد باید بعضیا رو از برق کشید

من بعد حواست باشه کیا اینطور حرف میزنن دفعه بعد که دیدیشون اول تو یه ایراد بهشون بگیر تا لالمونی بگیرن. 

و بفهمن چرت و پرت گویی رو همه بلدند.

خانمي ناراحت نشو 

بعضيا هم توي مهموني حرف گير نميارن 

براي خودشيريني از اين دست حرفا ميزنن

منظوري ندارن 

ايراني هستيم ديگه براي ايجاد صميميت از راه غير معقول وارد ميشن 

اتفاقا كار خوبي كردي جواب ندادي

خيلي سنگين با لبخند نشون دادي موضوع بااهميتي نيست 

ولي اگه جواب ميدادي بدتر ميشد 

حس ميكردن نقطه ضعف داري 

يا ميزبان ناراحت ميشد چون شايد واقعا منظوري نداشته و حرف عاميانه زده .

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706