2733
2734
عنوان

با مرد خسيس چه بايد كرد ؟

333 بازدید | 38 پست

شاغل بودم كه ازدواج كردم . همه حقوقمو آوردم تو خونه . مايحتاج خونه ، خريداي خودم و شوهرم و بعد از بچه دار شدنم براي دخترم . هميشه درآمد شوهرم از من كمتر بوده ولي خوب اوايل با ماشين كار مي كرد و هر چي درمياورد تو كشو ميذاشت . 

هميشه تا ميگفتم چيزي بخريم يا سفر بريم ميگفت منكه ميدوني ندارم . اين بود كه خودم دست بكار ميشدم ميگفتم خوب حقوق من هست . خرج مي كرديم . 

براش كار اداري پيدا كردم . اون موقع سيكل بود كمكش كردم ديپلم بگيره . ( خودم ليسانس دارم ) 

مشكل اينجاست كه از وقتي تو كار اداري مشغول شد . مرموز شد . بازم طبق عادت هميشه ميگه حقوقم كمه . ندارم . قسطام زياده . خلاصه كه هميشه نداره 

مشاوره رفتم بارها و بارها ، كتاب و راهكار بهم معرفي كردن . كمي بهتر شد ولي اصلا عادت نداره براي من و دخترم خرج كنه ولي خدا بده بركت براي مامانش 

خلاصه كه دوستان گير كردم . حالا خودمم عادت كردم ولي مشكلات دخترم داره با خودش بزرگ ميشه و من توان ندارم دو تا هزينه كنم 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عجب ادمیه بگوزندگی مشترکه(ما)

منم نمیکشم چطوربرابقیه داره

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
باید اول پوستش را کند و بعد با رنده درشت رنده کرده و سپس کتلتش کرد

😷😵 تو رو خدا. من کتلت دوس دارم. این چه راهکاری بود آخه؟!😥

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
عزیزم  خودت بد عادتش کردی از اول  سخت میشه درستش کرد

مشاورمم همينو بهم گفت . بهم كتاب زنان واسپرده و  كتاب زن بودنو معرفي كرد . 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   

یه قانون بزارید واسه خونتون بگو توهرماه اینقد بیار برای خونه و بچه منم اینقد میزارم...البته ک تواصلا وظیفت نیس بزاری اما به هرحال....اگه گفت ندارم بگو خوب اینقد کمتر بیار باز گفت ندارم بگو چقدر میتونی؟ به هرحال که باید خرج کنهواسه خونه و بچع😐

استباه كردي 

نميگم درامدتون رو بعنوان خانوم تو زندگي هزينه نكنين اما فراموش نكنين از مرد ايراني بايدددد پول بخواي😑

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706