2703
2553

موفقیت نامحدود

روز نهم

قسمت اول

در هر کتاب که درمورد موفقیت باشه حتما درمورد تنظیم اهداف صحبت میکنن . حتما میپرسین چرا؟ چون تنظیم اهداف کلید اصلی هر موفقیتی در زندگیه.شاید بگین من بلدم بیخیال، کاری نداره فقط باید اهدافم مثبت باشه و اونارو بنویسم. این درسته اما حواستون باشه تو تله کم اطلاعی گرفتارنشین.. هر روشی باید نکته به نکته رعایت و تکرار بشه. جان وودن یکی از بهترین های بسکتبالیست های جهان هست که یازده مدال طلارو بدست اورده.این نشونه تمرین مداوم اصول هست.

تکرار، مادر همه  مهارتهاست.  اگه میخواین تغییر کنین یا مهارتی بدست آورین باید تکرار کنین. 

برای اینکه کمربند مشکی رو در تکواندو  بتونی بگیری فقط باید دنبال یادگیری حرکت های ساده باشیم واونارو هوب تمرین و تکرار کنیم. باید برای رسیدن به هرچیزی اصول اولیه و اساسی رو رعایت کنیم.

وقتی که ما هدف داشته باشیم میتونیم آیندمون رو خلق کنیم. در سال 1973دانشگاه ییل اومدو یه تحقیقاتی رو دانشجوها انجام دادن از اونا پرسیدن برای اینده هدفی دارن یانه؟ که فقط سه درصد بله گفتن بقیه برنامه خاصی نداشتن.وقتی فارغ تحصیل شدن فقط همون سه درصد به خواستشون رسیدن و شادو شنگول بودن مابقی نه.

بیاین برای آیندتون یه نقشه ایی بکشین و برنامه ریزی کنین، هرچیزی که میخواین داشته باشین رو بنویسین؛ پول ثروت همسر مناسب اخلاق همسرتون. همه رو بنویسین. وبعد چند سال دیگه به اون لیست نگاه کنین،  میبینین که به بیشتر اونا رسیدین. یادتون باشه هر چه قدر اهدافتون بزرگ بشه بازم عملی میشه، چرا؟ چون ایمان و توانایی تو بیشتر از اوناست.

ادامه دارد…1

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی.