2726
عنوان

درد موقع...

147 بازدید | 10 پست

...رابطه دلیلش چی میتونه باشه؟بعضی وقتا اندازه بار اول درد داره انگار😑یه سوال دیگه هم دارم.من قبل ازدواجمون خیلی گرمتر بودم انگار.خیلی ناراحتم بابت این قضیه.چیکار باید بکنم دوباره گرم شم؟اینم بگم اومدم یه شهر دیگه.ممکنه بخاطر این باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممکنه به خاطر همون دردی که میگی سردتر شده باشی

منم یه مدت درد داشتم رفتم دکتر گفت عفونت شدید داری

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
2728
عفونت همین درد ممکنه باعث بی میلی شده باشه

عفونت داشتم ۴ روز.خوب شدم.نه ترشح عجیبی دارم نه خارش و سوزش.فقط موقع رابطه درد دارم یکم و البته میلمم کم شده.میگم شاید درده هم بحاطر کم شدن حسمه

عفونت داشتم ۴ روز.خوب شدم.نه ترشح عجیبی دارم نه خارش و سوزش.فقط موقع رابطه درد دارم یکم و البته میلم ...

اگه قبلاً درد نداشتید و الان دارید همون عفونت برید دکتر معاینه بشید شاید زخمی چیزی دارید 

اگه بینی یا نامنظمی پری هم دارید

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  
اگه قبلاً درد نداشتید و الان دارید همون عفونت برید دکتر معاینه بشید شاید زخمی چیزی دارید  اگه ...

قبلا هم تقریبا داشتم این دردو.حالا یکم بیشتر یا کمتر.پریم منظمه اما یجورایی حس میکنم سیستم بدنم بهم ریخته شده چون خوابم و خوراکم منظم نیس.الانم نمیدونم بخاطر اینه اینجوری شدم یا چیز دیگه ایه.ممکنه عفونت بدون علایم باشه؟روم نمیشه برم دکتر