2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نت تجربه زرپی ندارم ولی میدونم هر چی شکمش بیشتر کار کنه براش بهتره خودت مایعات خنک زیاد بخور شیرت زی ...

عزیزم جو‌نفخ داره بچه اذیت میشه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

شربت خاکشیر و هندوانه و لیمو شیرین بخور.وای جه روزای بدی بود بچه ای من ک قشنگ تا چهل روز زردی را داشت همه کارم کردم ولی چهل ویک روزش ک شد دیگه زرد نبود‌.نترس خیلی بالا نیس.بچه ی من رو شونزده بود.

2720

لباس کم بپوشان 

ترنجبین هم بده زود به بودم شیر بده

بعدش زردی ۱۱ زیاد نیس فقط حواست باشه زیاد نشه 

اگه گیر آوردی کلم برگ سفید رو هم یذره بزار داخل آب داغ نرم بشه بزار رو پهلوهاش دستاش هر جا که تونستی

سلامتی امام زمان( عج) و ظهور نزدیکش صلوات
عزیزم جو‌نفخ داره بچه اذیت میشه

ممنون عزیزم. سوپ معمولی بخوره .من سوپ جو میخوردم برام خوب بود از  یبوست هم جلوگیری میکنه بعضیا با جو اذیت میشن.

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
میگن شیر خشت و خود نوزاد هم بخوره خوبه درسته؟؟ 

بچه نخوره خودت بخور .

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2714
عزیزم دکتر ببر من بچه م سه روز بستری بود تو رو خدا برای این طفل معصوما تنبلی و خساست نکنین...اینجا م ...

😂😂بستری شد یبار دوباره رفت بالا زردیش دستگاه آوردم خونه میخواستم ببینم چیکار کنم دیگه بالا نره