2737
2734
عنوان

چاپ روی چوب

161 بازدید | 6 پست

کسی پیکسل رو چوب چاپ کرده؟

نمیدونید برای چاپ اینا باید به چه جایی مراجعه کرد😂😂

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
فقط کنار خیابون آماده شو دیدم  انقلاب دونه ایی ۳ تومن

اخه طرحای من کلا یه سبک دیگس 

نمیشه اماده بگیرم

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست من، توی ایران تنها جایی که چاپ روی چوب واقعی انجام می‌ده چوبیت هست: چاپ روی چوب طبیعی | چوبیت

❤❤

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به اسم سایت گونی الوند که داخل سایتشون انواع محصولات از جمله گونی لمینت ضد آب، گونی برنج، انواع شید ها برای گلخانه و کلی محصولات دیگه که کیفیت محصولاتشون عالیه حتما به سایتشون سر بزنید