2726
عنوان

سرگیجه در طول سقط طبیعی است؟

650 بازدید | 16 پست

سلام .من یه ماه هستش ک سقط کردم سرگیجه دارم نوک سینهام میزنه بیرون شیر میاد ازش معده درد دارم گاهی اوقات .درد تخمدان هم دارم .ب نظرتون علائم سقط هستش یا دوباره باردارم ؟ اخه یه روز قبل سقط نزدیکی داشتم اون گرفته ؟

نه علائم سقطه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چندماهه سقط کردی سینت شیرداره؟

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
چندماهه سقط کردی سینت شیرداره؟

۷هفته بودم .کلا من دوبار سقط داشتم دوبارم شیر میومد از سینهام یکی ۷هفته یکی ۹هفته .ترشح نیستااا واقعا شیره دکترم گفت اره شیر هستش مال بعضیااینطورین

یه روز قبل سقط که ادم باردار نمیشه.... تجربه سقط ندارم ولی احتمالا سرگیجت بخاطر ضعف در اثرسقط بوده

خداروشکر خیلی میترسم باردار باشم اخه دوبار پشت سر هم تو فاصله یه ماه باردار شدم .از دی ۹۷من یه سره باردارمو سقط میشه.دعا کنید باردار نباشم خسته شدم انقد سقط شد .

منم يك ماه و نيم گذشته هنوز سرگیجه دارم  هنوزم درد دارم

اره درد تخمدان دارم منم خداکنه طبیعی باشه این علائمم باردار نباشم .فک کنم کم خون باشم اخه قرص اهن نمیخوردم الانم نمیخورم 

۷هفته بودم .کلا من دوبار سقط داشتم دوبارم شیر میومد از سینهام یکی ۷هفته یکی ۹هفته .ترشح نیستااا واقع ...

من ماه ششمم هنوزشیرندارسینم😄

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
اره درد تخمدان دارم منم خداکنه طبیعی باشه این علائمم باردار نباشم .فک کنم کم خون باشم اخه قرص اهن نم ...

دکتر رفتی؟ من رفتم ازمایش دادم منتظر جواب آزمایشم 

ازمایش هرمونی هم بده 

2706