1600
1605
عنوان

ای خداااااااااااااا

133 بازدید | 19 پست

سلام به همه من همین امروز عضو شدم....اقدام به بارداری کردم....10 روزه از پریم میگذره بیبی منفیه چیکارکنم؟؟؟؟؟؟خیلی استرس دارم 

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت...

استرسو از خودت دور کن

عجله نداشته باش 

ناامیدم نباش

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522
اقدام كرده زعفرون ك بچه رو مياره پايين 😐

🤣🤣🤣🤣میگه که پریود شه

نامه ی من به دختر عزیزم :             عزیزم هیچوقت سعی نکن منو بپیچونی  چون خودم تموم این راه هارو رفتم      هرچه قدر آدم هارا میشناسی بیشتر به حضرت سلیمان حق میدی  که چرا میرفت با یه مشت گاو و گوسفند درد دل میکرد  
8
جدي ؟ اخه ميگه اقدام كردم تعجب كردم كسي ك ميخواد پريود شه چرا اقدام ميكنه

دوستمون مطلب و نگرفته بودو نظر داد

نامه ی من به دختر عزیزم :             عزیزم هیچوقت سعی نکن منو بپیچونی  چون خودم تموم این راه هارو رفتم      هرچه قدر آدم هارا میشناسی بیشتر به حضرت سلیمان حق میدی  که چرا میرفت با یه مشت گاو و گوسفند درد دل میکرد  
جدي ؟ اخه ميگه اقدام كردم تعجب كردم كسي ك ميخواد پريود شه چرا اقدام ميكنه

نمیخوام پری شم 9ماه اقدامم ولی بیبی منفیه

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت...
1523
رازیانه خوردم بد نیس ؟

نمیدونم واقعا 

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
1578