2737
2739
عنوان

تجربه من از خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 59039 بازدید | 129 پست
نه خداییش مادرشوهر من نه سر جهیزیم حرفی زد چون جهیزیم کامل بود یک روز فقط اومد خونمون که یک سری ...

چه مادرشوهر با شعوری

من به خواهر شوهرم گفتم کالسکت رو بده من استفاده کنم،آخه کالسکش نوئه نوئه

گفت ببر

مادر شوهرم گفت نخیر همه رو مامانت باید بخره

جهیزیمم وقتی دید هیچی نگفت،خواهرشوهرم به مامانم گفت دستتون درد نکنه،زحمت کشیدین

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
اینم تجربه من از خرید سیسمونیم که همش رو با عشق خریدم حالا وقتی کامل چیدم عکسشم میذارم امیدوارم حدا ...

عااااالی بود،مرسی عزیزم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا گذشته ازین حرفا خدا رو شکر که موفق شدی 😊 خدا حفظشون کنه هر دو تا فسقلیا رو واست، قدمشون خیر و ...

ممنونم عزیزم خدا نی نی شما رو هم صحیح و سالم بغل مامان و باباش برسونه😍 

من دارو خیلی خوردم قبلا یه بارداری خدا خواسته داشتم که هفته ۲۳ زایمان کردمو از دستش دادم بعد دوسال حامله نشدم کلی دارو و آمپول زدم آخرش خدا نظر کرد

شاید پیش کساییکه آی وی اف کردن پول زیادی خرج نکردم ولی خیلی سختی کشیدم انشالله هممون راحتی زایمان کنیم

2728
چه مادرشوهر با شعوری من به خواهر شوهرم گفتم کالسکت رو بده من استفاده کنم،آخه کالسکش نوئه نوئه گفت ...

عزیزم مهم اول از همه خودتی و بعدم همسرت

خداروشکر خواهرشوهرت فهمیده است بعضی مادرشوهرا مثلا با این حرفاشون فکر میکنن دارن واسه بچه هاشون دلسوزی میکنن

دو تا تخت و یه دراور و یه شلف و یه کمد سه دربه با ۲ تا تشک ، همه چی گرونه منم معمولی برداشتم نه گرون ...

این چیزایی که شما گرفتید من یک حساب سرانگشتی کردم حدود ده تومن میشد اگه خیلی زیاد بشه اونجایی که من خرید کردم ولی خب قیمت مغازه با مغازه فرق میکنه

2738
عزیزم مهم اول از همه خودتی و بعدم همسرت خداروشکر خواهرشوهرت فهمیده است بعضی مادرشوهرا مثلا با این ح ...

الان که اومدم تاپیکتون فهمیدم قیمت ها چقدر بالاست

من بابام معلمه،دو تا خواهربرادر مجرد هم تو خونه دارم که دانشگاه آزاد میرن 

واقعا دلم نمیاد برام خرج کنن،شوهرمم میگه راضی نیستم چیزی بخرن برامون،گناه دارن

ولی مادر شوهرم خیلی گیر داده،موندم چیکار کنم،مامانمم گفته سه تومن میدم بهت،هر چی خواستی بخر

البته فامیل های ما سیسمونی شون همه نهایتا یک یا یک و پونصد میشه،چون تخت و کمد نمیخرن،و خیلی ساده میخرن

ولی چند سال پیش،مادر شوهرم برای خواهر شوهرم خریده

الان که اومدم تاپیکتون فهمیدم قیمت ها چقدر بالاست من بابام معلمه،دو تا خواهربرادر مجرد هم تو خونه د ...

آره خدا ازشون نگذره خیلی گرونیه

اگه تهران هستی برو سیسمونی آقا بزرگ قیمتاش مناسبتره یک سری وسیله لازم رو بخر 

اگه تخت و کمد نخری و یکم پولم خودتون خرج کنید میتونید یک سیسمونی معقول بگیری

ببین من اول میخواستم از دیوار کمد دسته دوم بگیرم ولی خب مامانم نذاشت

واسه حرف مادرشوهرتم خودت هیچی نگو شوهرت رو بنداز جلو که اون بگه جا نداریم و این چیزا و خودم گفتم وسیله اضافی نگیره که فرداروز مجبور بشیم بریزیمشون دور

آره خدا ازشون نگذره خیلی گرونیه اگه تهران هستی برو سیسمونی آقا بزرگ قیمتاش مناسبتره یک سری وسیله لا ...

شوهرم میگه هر جی دلت خواست بگیر،میگیم اونا گرفتن

میگه اینجوری اعصابمونم آروم تره

آره خدا ازشون نگذره خیلی گرونیه اگه تهران هستی برو سیسمونی آقا بزرگ قیمتاش مناسبتره یک سری وسیله لا ...

آخه من کالسکه لازم ندارم،چون پیاده اصلااا جایی نمی رم

کریر خالم گفت کادو میدم بهت

روروئک و دوچرخه رو بعدا میگیرم که بچه بزرگ بشه

صندلی ماشین نمیگیرم،صندلی غذا هم همینطور

فقط لباس نوزادی و یه دست لباس بیرونی و پتو و لحاف و کیسه خواب و وسایل ریز و.... میخوام بگیرم

بنظرتون از دو تومن بیشتر بشه؟:خودم که فکر میکنم به یک و پونصد نرسه

باقی پول مامانم رو هم تصمیم دارم خودم پول بزارم،یه تخت و کمد بگیرم،خدا کنه بشه

آخه من کالسکه لازم ندارم،چون پیاده اصلااا جایی نمی رم کریر خالم گفت کادو میدم بهت روروئک و دوچرخه ...

نه عزیزم بیشتر نمیشه کار خوبی میکنی که وسیله اضافی نمیگیری 

منم کالسکه و روروک نخریدم فقط کریر گرفتم

دوچرخه هم تا بخواد بزرگ بشه هزار مدل جدیدتر میاد

لباس بیرونی هم فقط نهایت تا یک سال بگیر واسش چون اصلا معلوم نیست بچه چه سایزی باشه و چجوری باشه من خودم دوتا سرهمی گرفتم واسش تا شش ماهش چون اوایل که بچه کوچکه ادم اصلا بیرون نمیره

لباس نوزادی رو فقط جنس خوب بگیر که پوست بچه لطیفه گناه داره اونم زیاد نمیخواد بگیری منم از هر سایز دو دست بیشتر نگرفتم ولی شلوار تک بیشتر گرفتم

شوهرم میگه هر جی دلت خواست بگیر،میگیم اونا گرفتن میگه اینجوری اعصابمونم آروم تره

خدارو‌هزار مرتبه شکر شوهرت فهمیدست البته از نظر من سیسمونی رو خود پدر و مادر نینی باید بخرن ولی خب بعضی پدر مادرا لطف دارن نمیذارن

نه عزیزم بیشتر نمیشه کار خوبی میکنی که وسیله اضافی نمیگیری  منم کالسکه و روروک نخریدم فقط کریر ...

منم همینکارو میکنم برای لباس

لازم ممنون از وقتی که گذاشتی

امیدوارم نی نیتون سلامت باشه و با خوشی و شیرینی بغلش کنین و زیر سایه شما و همسرتون بزرگ بشه

2706