2733
2734
عنوان

تجربه من از خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 59033 بازدید | 129 پست

دیگه چیز خاصی یادم نمیاد 

یعنی یک سری وسیله هم هست که خب کوچک کوچکه و نمیشه جز به جز نوشت ولی خوشحالم چیز اصافی مثل تشک بازی و نمیدونم ماشین شارژی و خیلی چیزای اضافی که اصلا کارایی نداره رو نخریدم 

اگه سوال خاصی هست جواب میدم یا چیز مهم دیگه ایم هست که من فراموش کرده باشم

شوهر من نظامیه و مجبوریم هر دوسال خونمونو عوض کنیم. خونمون ۶۰متره یه خابه تازه اشپز خونمونم کوچیکه و ...

دقیقا دختر دائی منم همین شرایط رو داشت

میدونید چیکار کرد؟

تخت و کمد و تمام سیسمونی رو چید تو یه اتاق خونه پدرش که دائیم بود به همه نشون داد

تا دوماه هم که بچه دنیا اومده بود همه اومدن دیدن وسایلاش رو.

بعدم وسایلای ریز رو آورد خونش

درشتا رو همونجا خونه دائیم ول کرد

گفت هروقت یه جا ساکن شدم میام تخت و کمد و وسایل درشت رو میبرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه اولمه سرویس خوابش یه تخت 2منظوره گرفتم با کمدشو ویترینو میزو اینه شب خواب اینا یه تخت نوزادیم ...

مبارکتون باشه به دلخوشی استفاده کنید هرکسی بسته به وسع مالیش خرید میکنه

سلام استارتر خوبی؟  منم واقعا دارم سعی میکنم کمترین خرجو داشته باشم لباس فقط دو دست سایز 0 تا ...

کار خوبی میکنی عزیزم

منم برادرزادم الان ده ماهشه به زن داداشم گفتم لباساش که کوچک شده رو بیار واسه دخترم

بخدا خانواده هامون گناه دارن تو این گرونی وحشتناک

2728
شوهر من نظامیه و مجبوریم هر دوسال خونمونو عوض کنیم. خونمون ۶۰متره یه خابه تازه اشپز خونمونم کوچیکه و ...

عزیزم احتیاج نیست تخت بخری یک گهواره کنار تخت مادر بگیر براش قیمتش هم مناسبه به حرف بقیه هم گوش نده که هرچی اضافه بخری فقط واست ضرره

دقیقا دختر دائی منم همین شرایط رو داشت میدونید چیکار کرد؟ تخت و کمد و تمام سیسمونی رو چید تو یه ات ...

جا ندارن خودشونم. ۹۰درصد جهزیم خونشونه دوتا اتاقشونو گرفته خودشون دیگه یه حال دارن و دوتا اتاق پنج نفرم هستن

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
کار خوبی میکنی عزیزم منم برادرزادم الان ده ماهشه به زن داداشم گفتم لباساش که کوچک شده رو بیار واسه ...

ب نظر من لباس بچه یکی دیگ رو ب بچتون نپوشونید

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین خانمی بنظرم تو سیسمونی فقط تخت و کمد یا همون سویس خواب شیک هست که به چشم میاد لباس رو اینقدر ...

مامانم میخواست واسش سه چرخه بگیره گفتم نه الان نگیر چون میدونی دو طرف خانواده هامون بچه زیاد داریم بعد تا بچه خودم بخواد بزرگ بشه این کوچولوهای فامیل میزنن پدر وسیله رو درمیارن بهش گفتم بذار وقتی بزرگ شد یا خودم واسش میگیرم یا شما کادوی تولدی چیزی واسش بخرید

2738
ب نظر من لباس بچه یکی دیگ رو ب بچتون نپوشونید

برادر زاده من ایران نیست عزیزم که کسی لباسش رو دیده باشه

بعدشم لباس واسش خریدم ولی از نظر من اشکال نداره که وقتی لباس هنوز تمیزه بچه بپوشه چون نهایت هر لباسی اوایل یک ماه تن بچه است بعد کوچک میشه

کار خوبی میکنی عزیزم منم برادرزادم الان ده ماهشه به زن داداشم گفتم لباساش که کوچک شده رو بیار واسه ...

واقعا گناه دارن

من اگه واقعا دستم. تنگ نبود نمیزاشتم خانواده ام سیسمونی بخرن. 

و خیلییییی ار وسایل واقعا غیرضروریه به نظرم، اگه الان همه چیو بخوایم بخریم دیگه چیزی نمیمونه که بعدا براش بخریم. 

ما تصمیم گرفتیم به جای اسباب بازی و لباس بریم برای دخترمون کتاب بخریم که براش بخونیم حداقل یه تاثیری تو شکل. گیری درست شخصیتش بزاریم

جا ندارن خودشونم. ۹۰درصد جهزیم خونشونه دوتا اتاقشونو گرفته خودشون دیگه یه حال دارن و دوتا اتاق پنج ن ...

واااااا

خب دیگه چه توقعی داری ازشون

خدای نکرده فرار که نمیکنن پدر و مادرت

تازه بعد از اینکه نوه شون اومد اینقد تو دلشون جا میشه که سرویس خواب بهترم میخرن براش

به حرف کسی کار نداشته باش خواهر

تو الان مادره یه بچه هستی

به خودت متکی باش.حرف مردم همیشه هست

برای یه بارم که شده به مادر شوهرت ثابت کن که حرفاش و تیکه هاش باد هواست

عزیزم احتیاج نیست تخت بخری یک گهواره کنار تخت مادر بگیر براش قیمتش هم مناسبه به حرف بقیه هم گوش نده ...

اره. اینقدر از جهزیه ضرر کردم ک نگو. قابلمه چدن گرفتم روی گرفتم مس گرفتم سرامیگی گرفتم یه نمونه تفلون هم گرفتم همش خونه مامانمه 😒

واقعا گناه دارن من اگه واقعا دستم. تنگ نبود نمیزاشتم خانواده ام سیسمونی بخرن.  و خیلییییی ار ...

دقیقا خیلی شرایط زندگی سخت شده

خوبه خودمون حداقل سخت ترش نکنید

بخدا سیسمونیم رو کسی بیاد ببینه باورش نمیشه زیر هفت تومن خریدم چون همه چیش خوبه ولی خب خیلی گشتم تا قیمت مناسب بگیرم 

دقیقا خیلی شرایط زندگی سخت شده خوبه خودمون حداقل سخت ترش نکنید بخدا سیسمونیم رو کسی بیاد ببینه باو ...

اصلا به کسی ربطی نداره به نظرم حتی بخواد بیاد سیسمونی رو ببینه!! 

من که به هییییییچ کس سیسمونی رو نشون نمیدم، حتی کسی نمیدونه چی خریدم چی نخریدم

انقدر از این کار بدم میاد که حتی بعد تولد دخترمم کسی بیاد خونمون در اتاق بچمو میبندم کسی نبینه😂😂دراین حد از این کار بدم میاد

واااااا خب دیگه چه توقعی داری ازشون خدای نکرده فرار که نمیکنن پدر و مادرت تازه بعد از اینکه نوه ش ...

برا خرید عروسی همرامون بود رفتیم لوازم ارایشی بخریم یه کرم پودر گرفتم برگشت گفت باید توهم برا شوهرت بگیری گفتم چشم هرچی وسایل ارایشیه برا خودش من از فردا سیبیل میزارم میرم کارکنم نون خانواده بیارم. فروشنده کلی خندید گف خانوم مرد کرم برا چیشه تازه عروس باید ناز کنه هرچی میخاد براش بخرین. سر جهزیم همینطور بود الانم ک سیسمونی اینطوره.من زبونم درازه و جوابش میدم ولی مامانم مثل من نیست تا بگه فلانی برا سیسمونی فلان چیز خریده مامان من میره دوتا ازش میخره. میگه گوشتم زیر دندونشه مجبورم😓

2706