2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کار کردم به درد نخور و ضرر میکنی

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد

فقط میدونم ک منتظر یه اعصاب خوردی و ضرر حسابی باش ما تو فامیل بیشتراز ۱۰نفررفتن و همه ضرر کردن .....پس اصلا اصا اصلا نرو اینا خواهرانه بهت میگم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
فقط میدونم ک منتظر یه اعصاب خوردی و ضرر حسابی باش ما تو فامیل بیشتراز ۱۰نفررفتن و همه ضرر کردن ..... ...

بله عزیزم من دوستم خیلی اصرار میکرد ولی من حتی جلسه توجیهیش نرفتم ممنون از جوابتون

بله عزیزم من دوستم خیلی اصرار میکرد ولی من حتی جلسه توجیهیش نرفتم ممنون از جوابتون

بخدا اگه یه بار تو زندگیت برد کردی این الانه ک تونستی این دزدی را ازسر خودت بازکنی

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

سلام 

تو این کار میتویند موفق بشید اگر که بدونید چکار کنید 

خیلی ها میترسن ضرر کنن🤔

ولی اگر درست وبا برنامه پیش بری اصلا اینطور نمیشه و هم اینکه مشتری ثابت داشته باشی که خیلی موفق میشی👌😉

✔️اول اینکه باید فروش و ثبت سفارش رو یاد بگیری😌😌

✔️دوم اینکه خانم ها خیلی میتونن پیشرفت کنن در مبحث پوست و مو در ارایشگاه و باشگاه ها🤩😍😍

✔️سوم اینکه مثلا شرکتی ک من کار میکنم هیچ اجباری برای خرید محصول نداره و اگر چه بعد از دوماه نزدن حداقل خرید، شما بلاک خرید میشید ولی از  دوباره هم میتونید عضو بشید😍😍

✔️چهارم اینکه باید از قبل شرایط رو در هر شرکتی که به عنوان پرزنت حضور پیدا میکنید بررسی کنید😉

✔️پنجم اینکه ترس  بیهوده باعث میشه افراد هیچ وقت پیشرفت نکنن😎

اگر هم خواستید بیشتر میتونم راهنماییتون کنم🙏🙏🙏🔆

👩‍💼مربی کسب وکار و درامد زایی پاره وقت    👈 مشاوره پوست و مو رایگان//       🔵🔴دارای نمایندگی محصولات ارایشی بهداشتی لدورا و هلث نوشن                 برگزاری دوره های اموزشی مشاور پوست ومو وفروش بصورت رایگان واعطای کد نمایندگی 

سلام این مقاله رو بخونید :

بازاریابی شبکه ای چیست؟ چرا 95 درصد افراد در ان شکست میخورند؟

در این مقاله این موضوعات را بررسی می‌کنیم:

1. بازاریابی شبکه ای چیست؟
  2. چگونه در بازاریابی چند سطحی موفق عمل کنیم؟
  3. تفاوت بازاریابی شبکه ای با شرکت های هرمی
  4. ثروتمند شدن با نتورک مارکتینگ ، واقعیت یا توهم فروشی؟
  5. قانونی بودن یا نبودن نتورک مارکتینگ
  6. حکم شرعی بازاریابی شبکه ای
  7. ملاک انتخاب شرکت بازاریابی چند سطحی خوب چیست؟
  8. استراتژی مناسب تیمی در نتورک چیست؟

http://luxurynetworker.ir/what-is-network-marketing/

2706