2733
2734
عنوان

بچه ناقص

7494 بازدید | 26 پست

با سلام خدمت عزیزانی که عضو نی نی سایتن

یه سوال داشتم 

لطف اگه کسی مودی مشابه من در اقوام و فامیلش داشته راهنماییم کنه.من حاملگی اولم منجر به سقط شد چون جنین رشدش در۳۶ روزگی متوقف شده بود و دیگه رشد نکرده بود.دکتر فقط گفت چون رشد نکرده باید سقط کنی دیگه نگفت دلیلشو یا بگه آزمایش ژنتیک بدید.

بعد از چند ماه دوباره اقدام کردیم واسه بچه که خدا یع پسر بهمون داد که مشکلات جسمی دارره.

آیا ممکنه من بتونم یه بچه سالم بدنیا بیارم؟؟پیش چه متخصصی برم،یا اینکه اصلن نباید بچه دار بشم چون واقعن خیلی میترسم که بچه بعدیم هم ناقص بشه هفت ساله اقدام نکردم برا بچه الان ۳۴ سالمه شوهرم ۳۷ سال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بری پیش متخصص بیماریهای ژنتیک بررسی کنه ببینه ایراد کجاست

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
2738

سلام عزیزم امیدوارباش الان علم خیلی پیشرفت کرده برو مرکز ژنتیک اونجا یه سری ازمایش از شما وهمسرتون و پسرتون میگرن واگه مشکل ژنتیک بود درمان میکنن وبعد اقدام کنین موفق باشی 

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
آخه چه پزشکی برم.پای راستش کوتاهتر و لاغرتر از پای چپشه و مشکلات کلیه و ریه داره.

در طول بارداریت نفهمیدی پسرت این مشکلات داره؟

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

من بچه دومم پسر فکش رشد نکرد فک پاینش کوچیک بود اب کیسه خورد عفونت ریه گرفت شکاف کام داشت 15 روز بعد تولد فوت کرد ژنتیک گفت که برپایه ژنتیک نیست چون علایمی که داشته بیشتر محیطی بوده  

تو را  من چشم در راه دارم
شما بايد بري متخصص معلوم بشه مشكل اصلي چيه الان پير شما مشكل ژنتيكي داره يا در فرايند زايمان دچار مش ...

پیش متخصص ژنتیک بیمارستان مفید رفتیم ڗنی که بهش شک داشت آزمایش دادیم یکو سیصد ۶ سال پیش هزینه اش شد گفت مشکلی نداره

2706