2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه گلم سخت چی اگه خواستی به شوهرم میگم چنتا داروخونه هم سر بزنه اگه بود میخریم میفرستیم براتون ما اه ...

ممنون معرفت خوزستانیا همیشه ثابت شده است. پروتون بدون نسخه فک کنم گرونه. فمولایف بهتره. ممنون عزیز دلم حالا شهرستانای اطرافم بگردم نشد شوهرمو میفرستم تهران. دلم نمیخواد اذیت شی

ممنون معرفت خوزستانیا همیشه ثابت شده است. پروتون بدون نسخه فک کنم گرونه. فمولایف بهتره. ممنون عزیز د ...

نه بابا اذیت چی ما که میریم بیرون از داروخونه هم میپرسم الکی نفرستش تهران اگه بود که میخریم نبود بهت میگم بازم،من ترک اردبیلم!😉

پرلوتون یه دونه دارم یکی هم ایرانی داشتم نمیدونم کجاست شایدم انداختمش دور الان یخچالو نگا کردم فقط پرلوتون 500یدونه داشتم ادرستو بده میفرستم برات عزیزم،درکت میکنم من وقتی این امپولونمیزدم خیلی درد داشتم

پرلوتون یه دونه دارم یکی هم ایرانی داشتم نمیدونم کجاست شایدم انداختمش دور الان یخچالو نگا کردم فقط پ ...

پس شاید برا همونه الان یه روز تاخیر افتاده نزدم کمرم داره نصف میشه انگار

2706