2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مخا ستم یکی از تایپکای می می ناز رو لایک کنم،دیدم نیست(واسه ی همییییییشه نیست    )باورم نمیشه مریم عزیزم رفته پیش خدا،دوروزه دارم تایپکاشو میخونم،بخدا لحظه ای نیست ک از فکرم بره،سال 91من تو هیچکدوم از تایپکاش شرکت نکردم،دیشب ک واس سحری بیدار شده بودم اتفاقی تو یکی از تایپکا اسمی از می می ناز بود،کلی گریه کردم،انگار یکی از نزدیکانم بود،انگار خیلی وقته ک میشناختمش،و حالا باور ایکه رفته رو ندارم،جیگرم خونه بخدا،چ دل بزرگی داشتی مریم عزیزم،خدا روحت رو قرین رحمتش کنه،

دلم داره میترکه بخدااااا    

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
چه جوری میشد اینهمه عشقی که من تو این دوسال از غریبه و آشنا دریافت کردم به کسی هدیه بدهند . مرسییییی ...

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ 
﴿۱

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ﴿۳ مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ﴿۶ صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ ﴿۷

عزیزم امشب بیدار بودم کلا و تاپیکهاتو خوندم و کلی اشک ریختم 

روحت شاد 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2728

چجوری تاپیکاشو نوشته که انگار الان رو به روم نشسته دارم برام خاطراتشو میگه و ازم میخواد براش دعا کنم حیف که الان نیست امشب خیلی اتفاقی تاپیکاشو پیدا کردم خیلی سخته تصور کنی یه روزی نویسنده‌ای این متنا با هزار امید از ما برای حالش دعا میخواسته و زنده بوده

سلام دوستان ، من دو روزه كه ماستكتومي كردم حاله روحيم خيلي بده ، فقط گريه ميكنم ، وقتي پانسمانمو برد ...

سلام عزیزم

الان حالتون چطوره؟

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹
2738
من هم یک ماه پیش عمل سینه کردم سرطانم بدخیمه توروخداهرکی خوند برام دعا کنه.الانم شیمی درمانی میشم

انشاالله که خوب میشین

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 
دلم میخواد سرمو بذارم تو دامن یه زن و گریه کنم بلکه یه کم استرسم کم شه و بتونم روحیه ام را حفظ کنم و ...

ای وای می می ناز چقدر سختی کشیدی مطمئنم الان جات راحته و تو بهشتی چه دل پاکی داشتی برای ماهم دعا کن می می ناز روحت شاد

تاریخ رسیدن به آرزوم    00/12/28 
دوست خوبمممممممم خیلی خوشحال میشم بتونم کوچکترین کاری برات بکنم شاید خدا خواسته من همراهت باشم که د ...

سلام عزیزم هستی؟؟؟؟سوال دارم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرحهم

به نیت می می ناز

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2706