2737
2734
عنوان

گودی کمر و کمر درد در هفته 20

872 بازدید | 15 پست

سلام وقت بخیر

من دو روز گودی کمرم به شدت درد میاد

با این که همش دراز کشیده ام

دکترمم گفت به هیچ عنوان نباید ماساژ بدی

چی کنم دردش کمتر شه؟

کیسه آب گرم خوبه؟ خطر نداره؟  یا کمپرس یخ؟

کمرمنم شدیددردمیکنه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

چرانبایدماساژبدی؟

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چی کار باید بکنیم؟ 4 روز فرقمونه با هم

نمیدونم من ماساژمیدادم اماتوگفتی نبایدماساژدادچرا؟دکترمن گفت این دردتا زایمان باهات هس

نمیدونم من ماساژمیدادم اماتوگفتی نبایدماساژدادچرا؟دکترمن گفت این دردتا زایمان باهات هس

اوف میگم که دکترم گفت ماساژ نده دهانه رحم رو شل میکنه 

برای من یه قرص نوشته امروز بگیرم

2738
اوف میگم که دکترم گفت ماساژ نده دهانه رحم رو شل میکنه  برای من یه قرص نوشته امروز بگیرم

واچه عصبی

دکتر طب اسلامی به من گفت با روغن کوهان شتر ماساژ بده گرم میشه بهتر میشه

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
اخه دکترم گفت اصلا ماساژ نده البته من دهانه رحمم پایینه ها

اها خب شما شرایطت ویژه س ...

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2706