2737
2734
عنوان

یه سوال

52 بازدید | 5 پست

سلام 

میشه بگید اگه از کلینیک سوال داشته باشم چقد طول میکشه جواب بدن 

ممنون 😘😘😘

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
دو روز تقریبا

یعنی ززودتر جواب نمیدن 😔😔😔

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ززودتر جواب نمیدن 😔😔😔

ممکنه هر دفعه یه جوره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
ممکنه هر دفعه یه جوره

ممنون عزیزم 

الان پرسشم رو ارسال کردم خداکنه زود جواب بدن 

ممنون عزیزم  الان پرسشم رو ارسال کردم خداکنه زود جواب بدن

انشاالله

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم