2726

خیلی بیخیاله ...اصلا براش مهم نیست طلاق و عشق و علاقه...توهم مث خودش باش ...بیشتر از این عمرتو هدرنده ...ولی اگه امیدی هست بهش و راه حلی داری ک زندگیتون اروم بشه اول اون کارو انجام بدید بعد فکر طلاق باشید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

استارتر خودتو بیشتر از این اذیت نکن

جداشو

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببخشید ولی این آدم یه آدم ک ون گشاده که سر کار نمیخواد بره و عرضه هیچ کاری رو نداره، همون بهتر که طلاق بگیری

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔
خیلی بیخیاله ...اصلا براش مهم نیست طلاق و عشق و علاقه...توهم مث خودش باش ...بیشتر از این عمرتو هدرند ...

راه حل اينه تا پول بدن بهش چه سال ديگه چه ١٠ سال ولي بيخياليش زبون درازش يه كم عقده اي هم هست مغروز خيلي از اين ميبينم اينقد بيخيال  زندگي و منه ديگه چه فايده 

hair coloris ~ hair keratin 
نمیدونم دلیل این کارای بعضی زنها چیه چرا انقدرتحمل میکنن میگن زندگیم خراب نشه این زندگیه یا بردگی

والا گفتم طلاق نگيريم تلاشمو كنم واسه زندگيم اما ميبينم فقط دارم در جا ميزنم 

راه حل اينه تا پول بدن بهش چه سال ديگه چه ١٠ سال ولي بيخياليش زبون درازش يه كم عقده اي هم هست م ...

ازخدا میخام که بهترین هارو جلو راهت بزاره....ب قران متوسل شو ..امیدت ب خدا باشه...

ببخشید ولی این آدم یه آدم ک ون گشاده که سر کار نمیخواد بره و عرضه هیچ کاری رو نداره، همون بهتر که طل ...

ميره سر كار مياد ولي عرضه زندگي چرخوندن نداره 

2706