2733
2734

سلام دخترهای گلم دوست عزیزمان که همیشه ختم های عرفانی برای حاجت روایی همه ما تایپ میکرد حالا امروز وفردا به دعاهای من وشما احتیاج داره هرکسی یه آیت الکرسی وصلوات برای پیروزی درمصاحبه امروز وفرداش بخونه ودوستا تون هم صدا کنید انشالله همینجور که برای حل مشکل کسی قدم میزاریدخدا بحق عزیز دل حضرت زهرا دلاتون رو شاد ولبتون خندون کنه وهرگز امید تون رو ناامید نکنه وپشت دربسته قرار نگیرید وزندگی هاتون توام با خوشبختی وسلامتی ودلخوشی وموفقیت وعاقبت بخیری باشه آمین یارب العالمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقد قشنگ دعا مي كنيد مامانبزرگ جان 😍😍😍😍 خدا انشالله به دوستمون كمك كنه ❤️

خودت ودل پاکت قشگه التماس دعا

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
من میخونم💚💜💚 انشالله همیشه سلامت وموفق باشه همچنین شما عزیزم

فدای تو دختر گلم 

2738
خوندم براش @ویهانمهر     عزیزم هر جا هستی سالم و سلامت باشی💋💋💋💋

دست گلت درد نکنه 

منم میخونم😍 اوندفعه صلوات فرستادم براش بعدکه اومد مهربون بود ازم تشکر کرد با اینکه نمیشناختمش

خدا برات خوش بخواد

خودت ودل پاکت قشگه التماس دعا

بزرگواريد ❤️

محتاجيم به دعا 

راستي عكس پروفايلتون پانيذ خانم هستن؟؟ هزار ماشالله خيلي نازه خدا حفظش كنه انشالله 😍😍😍😘😘😘😘

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706