2726
عنوان

زن برای داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 53 پست
اره هست ولی چطور‌راضی میشی هم‌چین دختریو برای داداشت بگیری

خیلی ام خانومه.. چیکار کنه بره بخودش ور بره؟ داره شرعاً خودش رو راضی میکنه بهتر از گناهه که... داداش منم چند وقته جدا شده از کجا مطمئن باشم که اونم اینکارو نکرده

من یک عمه ام.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما دوست خواهرمو گرفتیم برای داییم ۶ ساله زندگیمون و زهرمارمون کرده 

البته همه اینطوری نیستن ولی اینکه راز و رمزای همو میدونید اصلا خوب نیست

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
کلا موضوهایی که فکرت رو مشغول میکنه و بهشون علاقه داری و طرز فکرت جای تامل داره  اون از تاپیک ...

تاپیک مهریه واقعا طرز فکرم بود چون الان نمیشه چیزی از مرد گرفت و بودن و نبودنش فقط عذابه اگه نباشه توقع ایجاد میشه و ادم داغون میشه توی دادگاه پس نباشه بهتره.. خب فکرم رو تجزیه و تحلیل کنه و روش تامل کن خوشحال میشم

من یک عمه ام.  

این خانم چرا صیغه شده بوده؟

شما رو نمیدونم ولی من کلا حس خوبی به زنی که صیغه میشه ندارم!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
خیلی ام خانومه.. چیکار کنه بره بخودش ور بره؟ داره شرعاً خودش رو راضی میکنه بهتر از گناهه که... داداش ...

اگه داداشت مرد خوبیه براش یکی بهترشو پیدا کن

خودت باشی راضی میشی با مردی ازدواج کنی که تو کار صیغه بوده

حالا مگه چکار کردی که نگرانی؟دو تا دوس پسر عوض کردن دلهره نداره اگه دختر خوبیه(مطلقه بودن و صیغه بود ...

قربون دهنت.. نمیدونم خانومایی که اینجان کجا زندگی میکنن انگار اصلا تو جامعه نیستن ببینن چه خبره یا زیادی ساده ان

من یک عمه ام.  
2706