2737
2734
عنوان

رنگ موي لعنتي

156 بازدید | 27 پست

سلام دوستان خسته شدم از بس رفتم آرايشگاه و به رنگ مورد نظرم كه نرسيدم هيچ يه رنگ افتضاح تحويل گرفتم و كلي هم هزينه كردم.

خواهشا توي تهران و كرج هركس آرايشگاه خوب براي رنگ مو ميشناسه كه منصف هم باشه معرفي كنه. 

اگر اين آرايشگاهها رو هم ميشناسيد لطفا بگيد خوبن يا نه؟

گيوا تهرانپارس

ستاره فرهنگ

ساچ

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
شبنم نظیف

اسم آرايشگاهش چي بود؟ البته فكر كنم اون خيلي گرونه هرجا ميپرسم روي 1.5 اينا قيمت ميدن خدايي بالاس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این معروفها که خیلی گرون میگن موهای تا سرشونه رو میگن ۴ تومن رنگ با دکلره 😑

آره معروف ها واقعا گرونن. منم براي همين تاپيك زدم اگر كسي جايي ديگه ميشناسه معرفي كنه

2738
روشن ميخوام خودم تيره هستم

خوب پس باید دکلره بشه فکر کردم رنگ میخوای میخواستم راهنماییت کنم 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
بله ولی به خاطر کمرم دیگه کار نمیکنم 

روي موهاي قهوه اي كه ريشه هاش در اومده و يه تعداد محدود هايلايت هم داره كه ديگه به زردي ميزنه چي بزاريم كه اگه خواست روشن هم كنه بعدا به مشكل نخوره؟

روي موهاي قهوه اي كه ريشه هاش در اومده و يه تعداد محدود هايلايت هم داره كه ديگه به زردي ميزنه چي بزا ...

هر تناژ رنگی و که دوست داری شماره 10 بگیر با کمی سه صفر فعلا بذار تقریبا یکدست بشه و هایلایتتم از زردی در بیاد و اگه سفید نداری از پشت سر شروع کن رنگ بزن 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2706