2726
عنوان

دارم ب فنا میرم😣

150 بازدید | 14 پست

چهارتا دندونمو دوساله پر کردم

الان یکهفتست یکی از همینا هرچی میخورم ک سرد باشه دندونم درد میگیره رفتم تو اینه نگاه کردم میبینم یه سوراخ کوچیک رو دندونم شده😐

از دندونپزشکی میترسم عین سگ 😅😷🤒

این دوباری ک برا پر کردن رفتم هرچی بی حسی میزد تو  لثم اصلا بی حس نمیشد😂 میگفت بی حسه؟ میگفتم برو تو کارش میرفت تو کارش دستگاهو ک بهش نزدیک میکرد با درد همرای دستش بلند میشدم چهار بار بی حسی زد انگار ن انگار

و دوسال پیش چون سنم کمتر بود بهم گفت عصب دندونات بزرگه سنت ک رفت بالاتر بیا عصب کشی کن ک کمتر درد بگیره

کسی تاحالا عصب کشی کرده؟ چجوریه؟

راهی نداره بدون دندونپزشکی دندونم خوب شه؟😭😭

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم دندانی که اینطوری تیر میکشه باید عصب کشی بشه و راهی نداره جز تحمل اون درد که واقعا تو دراز مدت امکان نداره 

یکی از علتهای بی حس نشدن هم عفونت دندانه 

حتما رفتی به دکترت بگو 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
پس من چی بگم همه دندونام خرابن  آسیا پایین هم ندارم  همش به خاطر بارداری

😢 لعنتتت

من از بچگی حواسم ب دندونام بودو وضعیتم اینه😷

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
عزیزم دندانی که اینطوری تیر میکشه باید عصب کشی بشه و راهی نداره جز تحمل اون درد که واقعا تو دراز مدت ...

عصب کشی خیلی درد داره؟

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
اخه بي حس ميكنه اصلا درد نداره.زودم تموم ميشه

اخه من دوباری ک رفتم اون قسمتی ک داشت میتراشید میرسید ب عصبم ازدرد همرای دستش بلند میشدم 

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
عصب کشی خیلی درد داره؟

عصب کشی تا وقتی هنوز عصب دندان از بین نرفته بله درد داره 

بعد که عصب را از بین بردن دیگه درد نداره حتی با بی حسی هم میشه پرش کرد 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
عصب کشی تا وقتی هنوز عصب دندان از بین نرفته بله درد داره  بعد که عصب را از بین بردن دیگه درد ن ...

یعنی بی حسشم ک کنن باز موقع از بین بردنش درد میگیره؟

همون بار اولی ک رفتم دندونپزشکی بوی مواد و صدای تراش دادن ک خورد ب بینیم بالا اوردم 

اصلا فضاشو نمیتونم تحمل کنم

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
2706