2703
2553
عنوان

شوهر تنبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 43 پست
نه اینجوری خوبه نه شوهری که همش میخواد یجا کار کنه و بند نمیشه تو خونه  گیردادی بهش.انگار خیلی ...

نه تو رو خدا سر کارم نرن دیگه یعنی چی سر کار رو مجبورن برن شما میدونی سه هفته به شوهرت بگی سیب زمینی و تخم مرغ بخر و اون نخره یعنی چی نه اینکه پول نداره نه تنبلیش میشه بره بخره

فقط گل یا پوچ 🤣.ناشی از تربیت غلط مادرشه .ترو خدا پسرها رو اینقدر تنبل بار نیارین

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=93108063]نه تو رو خدا سر کارم نرن دیگه یعنی چی سر کار رو مجبورن برن شما میدونی سه هفته به شوهرت بگی سیب زمینی ...[/QUOTE

آنقدر زندگی مشکلات داره این سیب زمینی تخم مرغ گم میشه .

2720
2714
😁 همیشه هستی ها

نه اتفاقا امتحانام شروع شده کمتر میام الان اومدم یه سر بزنم و به انبوه پیام هایی که تو اعلانام هستن جواب بدم! بله درست حدس زدید منظورم همون چهار تا دونه ریپلای هست که دوتاشم اشتباهی اومده!!!!

در جستجوی آرامش
اخه الان پنج شنبه كه سالگرد دعوتيم ميگه نميام به نظر من خيلي زشته كه من تنها پاشم برم من از ساعت 6 ص ...

خوب نرو سر کار. تنبل تر میشه ها. بشین تو خونه خانومی کن. بذار یه لقمه نون دراره. والا

نه اتفاقا امتحانام شروع شده کمتر میام الان اومدم یه سر بزنم و به انبوه پیام هایی که تو اعلانام ...

😐😐😐 آروم باش من که چیزی نگفتم 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
2706