2726
عنوان

شوهر تنبل

1133 بازدید | 43 پست

سلام دوستاي گلم من مدت ها  خواننده خاموش بودم ولي امروز ديگه عضو شدم من مشكلي كه با شوهرم دارم اينه كه وقتي يه جا دعوت ميشيم بايد كلي التماسش كنم كه بياد جمعه مراسم سالگرد دعوت شديم ديشب ميگه من نميام مغازه ام در صورتي كه من ميدونم اگه دلش بخواد بياد ميتونه شريكشو جاش بذاره الان ديشب سر اين موضوع دعوامون شد خيلي تنبله اگه از تنبليهاش بگه    شاخ در ميارين 

يا اينكه ديروز داشت كولر درست ميكرد من يه ليوان روغن براش بردم همش به من ميگه بيا ليوان رو ببر فكر كنين چقدر تنبله كه زوورش مياد يه ليوان رو بگيره دستش بياد پايين 

يا ساعت 11 شب ميگه بيا با هم گل و پوچ بازي كنيم هركي باخت اون بره سوپر خريد و موارد بسيار ديگر 

شوهراي شما هم ايا اينجورين

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همین که کار میکنه خداروشکر کن 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

من فامیلمون کار. نمیکنه خونه نداره هیچی نداره ماشینشم پدر و خواهرش خریدن که کار کنه بازم شل کن سفت کنیه

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

منم شوهرم جمعه ها که باید بشینه استراحت کنه همه جای خونه ور میره آروم نمیگیره گاهی اوقات بخاطره این موضوع باهم بحث میکنیم دوس دارم بشینه باهم حرف بزنیم ..😑😑ولی خستش هم باشه ساعت ۱۱ شب نمیذاره برم سوپری 🤔

نه اینجوری خوبه نه شوهری که همش میخواد یجا کار کنه و بند نمیشه تو خونه 

گیردادی بهش.انگار خیلی ریز شدی تا کاراش که هر کاریشو به وای تنبلی میزاری.تنبلی بعنی نره سرکار خرجی نیاره

اخه الان پنج شنبه كه سالگرد دعوتيم ميگه نميام به نظر من خيلي زشته كه من تنها پاشم برم من از ساعت 6 صبح ميام سركار 6 شب ميرم خونه بهد شوهرم صبح ها تا 10 ميخوابه بعد ميره مغازه  ولي اصلا تو كاراي خونه كمك نمييكنه بعد جالبش اينه كه ما حقوقامون ميريزم تو كارت اون واسه خريد خونه بعد تا بهش ميگم كمكم كن ي خسته ام ميگه تو همش سر من داري منت ميذاري كه ميري سركار 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
2706