2726
عنوان

وقتی میگن....

126 بازدید | 10 پست

وقتی میگن خونواده دختره خیلی توزندکیمون دخالت میکردن یعنی چی.

من میتونن تصور کنم مادر پسره هی جفت پا بیاد توزندکی .

ولی مادر دختره از ترس خراب شدن زندگی دخترشم نمیتونه چنین کاری کنه.

یعنی خانواده دختره چکارایی میتونن بکنن؟؟که پسره زده دخترشونو طلاق داده؟؟؟

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دخالتا بد بینی ایجاد کردن تو ذهن دختر یا اتفاقا زیادی زدن تو سر دختره ک باعث بشه شوهره دور برداره ..کلا از ایرانیا هیچی بعید نیس   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2728
تو یه تاپیک عکس یکی تو رو تگ کرد یکی دیگه گفت عقده ای چشم نداری قیافه مردمو ببینی😐

اره چند بار اینطور شده🤣🤣🤣🤣

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
هی دخترشو پر میکنه که شوهرشو تیغ بزنه. یا مثلا بهش میگه هیچ کار نکن توخونه بزار شوهرت بکنه. شوهرم نم ...

چقدر بد واقعا.

چطور دلشون میاد.

خیلی دخالتا بد بینی ایجاد کردن تو ذهن دختر یا اتفاقا زیادی زدن تو سر دختره ک باعث بشه شوهره دور بردا ...

خداییی چکارا میکنن.

دختر دادی دخالتم میکنی.

ولله مامانم بیخیال ترین مادر زن دنیاس فکر کنم.

خداروشکر.

یه نمونه بارزش منم ک مادرم الان همه جا چو انداخته دخترم میخواد طلاق بگیره حالا من دو ساله اصلا ندیدمشاااا 

ارزوشه من طلاق بگیرم یعنی وقتی میفهمید منو شوهرم یه بحث کوچیک کردیم کل شهر رو خبردار میکرد و.... نگم دم صبحی حالم بد میشه 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
خداییی چکارا میکنن. دختر دادی دخالتم میکنی. ولله مامانم بیخیال ترین مادر زن دنیاس فکر کنم. خداروش ...

اره مامان منم ...بیخیال ترینشون نیس ولی تو خودش میریزه حداقل دخالت نمیکنه عاجقشم خدایی ...نمیفهمم بقیه چرا جوش میزنن ۲ روزه توشه جم کن بری دا   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

معمولا دخالت مادر عروس تو زندگی دختر و دامادش خیلی خیلی بیشتره ولی چون زیر پوستیه و مادر عروسه و به نفع عروسه صداش در نمیاد. مردا اینجور مواقع اصلا متوجه نمیشن چه برسه به اینکه گله و شکایت کنن. اتفاقا بیشتر دعواهای بین عروس و خانواده شوهر، سرِ پر کردن عروس به وسیله مادرش اتفاق میفته متاسفانه، فقط چون پشت پرده س دیده نمیشه و همه فک میکنن مشکل از عروسه یا خانواده شوهر، غافل از اینکه استاد اعظم برنامه ریخته